Wpis z mikrobloga

@pciem: Zamówiłem taki i podobno jest całkiem ok... ale głowy nie dam :) Oryginalnie to jest mjx x101. Jak przyjdzie to napiszę czy się nadaje jako pierwsza zabawka :)
@pciem: Do nauki latania polecam hubsan x4. Nie do zniszczenia. Mój różowy "próbował" latać i z ok 25 metrów zaliczył kreta o beton. śmigła połamane, zabezpieczenia odskoczyly(takie zatrzasku żeby wytracic energię kinetyczną podczas upadku) i to tyle. Wcisnelem zabezpieczenia zalozylem nowe śmigła i jazda dalej. Polecam, no i można latać wewnątrz i na zewnątrz no i droższa wersja ma kamere HD wbudowaną. A koszt to ok25-35£.
@pciem: nie napalaj sie na fpv, bo nie ma sensu. Mam x5sw i wiem. Dopiero przy phantomie wykorzystuje fpv - małe opoźnienia, ładny i płynny obraz. No i duzo większe odległości. Bierz jakaś x8 - ona jest rozmiarów phantoma. Chociaz ten to tez taki wanna-be-phantom :)
@rolfik_r1: W sumie to fpv jest przy większości dronów na ali.( ͡° ͜ʖ ͡°) Często tego używać nie planuję, ale jakaś samojebka albo filmik z góry byłby niezły