Wpis z mikrobloga

@zegarkiblonie: Ja mam pierwsze pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czemu Poland, a nie Polska i reszta napisów na dekielku też po angielsku... nie wstydźcie się naszego języka, jak już zegarek kreuje się na polski produkt to niech ma polskie napisy. Mniemam że kupować go będą głównie sami Polacy, a nawet jeśli będą klienci zagraniczni to zapewne też woleliby mieć produkt o większej skali unikalności - z polskimi
@zegarkiblonie: No niech będzie, 3 pytania ode mnie:
1) Ilu pracowników obecnie zatrudnia firma Błonie sp. z o.o.?
2) Czy rozważacie stworzenie swojego własnego mechanizmu?
3) Ile zarabiasz? (hrhr, musiałem ;) )
@3w3linka: właśnie wchodziliśmy przesłać Wam link do materiału o naszym mechanizmie. Dzięki :)

A teraz odpowiadając na pytania:
1. W zależności od okresu i liczby pracy zatrudnianych jest do 4-5 pracowników

2. Stworzenie własnego mechanizmu od podstaw jest niestety w warunkach Polskich niewykonalne. Ale już niedługo zdradzimy więcej informacji :)

3. Póki co starcza na utrzymanie biura, pracowników i produkcję kolejnych serii. Na zarobki przyjdzie jeszcze czas. Teraz skupiamy się na
@zegarkiblonie: Dzięki wielkie, pozwolę sobie pociągnąć trochę wątek ;)

2. Stworzenie własnego mechanizmu od podstaw jest niestety w warunkach Polskich niewykonalne. Ale już niedługo zdradzimy więcej informacji :)

Jestem laikiem, ale możesz wytłumaczyć pokrótce z czego to wynika? To są jakieś kosmiczne technologie? Chodzi o jakieś patenty, licencje? Myślałem, że przy takim swego rodzaju "krafcie" jaki prezentujcie (300 sztuk danego modelu to przecież niedużo), to wydaje mi się, że możliwe jest