Wpis z mikrobloga

@piotrsbk: Z rok temu weszła ustawa, że wszędzie 200zł lekarz ma brać więc ciężko - chyba, że trafisz na jakiegoś januszabiznesu co rozlicza sie z US, że wziął 200 - bo tyle musi - a bierze po 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yolow71: codziennie :D jak robiłem 5 lat temu badania, to nie miałem jeszcze okularów, ale miałem minimalną wadę i było podejrzenie, że kiedyś tam będę ślepy
@yolow71: zakazać samochodów nie będzie zagrożenia i wypadków. Za 2 minutowe badanie 200 zł to masakra. I teraz właśnie przez to, że tak drogo to ludzie będą kombinować.

@piotrsbk: 5 lat to chyba jak jesteś kierowcą zawodowym. No trochę daleko, ale czasem lepiej się przejechać, niż trafić na lekarza, który przy niskiej wadzie, która się nie powiększa da Ci jakiś smieszny termin. Poszukaj jeszcze, bo może gość przyjmuje gdzieś w
@piotrsbk: spoko cumplu :) ja akurat jak byłem to dłużej czekałem w kolejce niż trwało badanie, a przed badaniem dostaniesz jeszcze jakaś taką ankietę do wypełnienia, a jedno z pytań to chyba "jak często spożywasz alkohol" :D , w razie wątpliwości babeczka na recepcji pomoże