Wpis z mikrobloga

Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także kilku innych firm, które podbijają mirko mamy do was prośbę.
Jesteśmy nowi w #internety i chcielibyśmy poznać waszą opinie na temat naszego sklepu www.vidamed.pl
Co można zmienić, co można poprawić, gdzie widzicie jakieś błędy. Raczkujemy więc owe błędy na pewno nie umkną waszej uwadze.
Po czterech latach #emigracja z tęsknoty za Polską wróciliśmy i tu chcemy żyć i prowadzić firmę.
Sprzęt na naszej stronie, szczególnie ten medyczny jest zarejestrowany przez nas w Polsce jako sprzęt medyczny na który posiadamy odpowiednie certyfikaty. Przykładamy dużą jakość do naszych produktów i mamy nadzieje że z czasem rozwiniemy się jeszcze bardziej:) #optymizm

Oczywiście chcemy wam dać coś w zamian. Dlatego spośród wszystkich plusujących i wyrażających swoją opinie do Świąt zostanie wylosowana jedna osoba która otrzyma od nas kupon na zakupy w sklepie uprawniający do zniżki 100zł #rozdajo

Oprócz tego dla #mirkokoksy mamy prezent 5 zestawów skórek na siłownie naszej autorskiej produkcji.
Co prawda skórki były już testowane przez zawodników pewnego klubu crossfitowego, ale chcemy poznać też waszą opinie.
Skórki #rozdajozadarmo w zamian za krótkie opinie o naszym produkcie.
Kolejna prośba to w jaki sposób możemy wylosować spośród was te 5 osób które wylosują nasze skórki (liczymy na podpowiedź)?

Pozdrawiamy i obiecujemy że to na pewno nie nasze ostatnio #rozdajo
Miłej niedzieli #mirki
vidamed - Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także ki...

źródło: comment_sjfhQMw1EP8ag5cuvoSe7d9SlHNAp9LM.jpg

Pobierz
  • 60
@vidamed: Czy ten produkt jest warty uwagi, czy to takie telezakupy? Możecie napisać o tym produkcie coś więcej - głównie na jakiej zasadzie działa to magiczne wymuszanie utrzymania prawidłowej postawy?
@vidamed:
Pierwsza rzecz - zielone kółko z literą N zupełnie nie kojarzy mi się z oznaczeniem nowości, to bym zmienił na jakieś inne oznaczenie, albo po prostu na prosty, mały czarny pasek z białym napisem "nowość".
Druga rzecz - górne menu jest strasznie nieintuicyjne, a przestrzeń niezagospodarowana - zamiast robić przejście Menu-> zdrowie/sport, to zdrowie/sport można by było od razu wrzucić do belki
Trzecia rzecz - na stronie głównej pokazałbym od
@blackcotton: Jeśli mówisz o ww. skórkach to zapewniają one ochronę dłoni. Podczas ćwiczeń sztanga, hantle etc. nie wyślizgują Ci się z dłoni. Do tego podczas ćwiczeń z drążkiem nie "zdzieramy sobie odcisków". Jako że i ja i siostra która mi pomaga ćwiczymy crossfit i chadzamy na siłownię skórki bardzo nam pomagają. Jest to któraś wersja z kolei i uważamy że jest odpowiednia do tego aby podzielić się nią z innymi ludźmi
@vidamed: strona jak dla mnie spoko. moglibyście skrócić czas wysyłki, bo "do 5 dni" moze zniechecic klienta. w koszyku w sekcji ILOŚĆ mozesz dodac +/- zeby nie zmieniac recznie liczby przedmiotow w koszyku, tylko np przyciskiem +

przyciski do zmieniania reklamy przesun w dol, bo nie widac ich w ogole.
wybrales glownie kolor czarno bialy na strone, a np ta reklama kuli ortopedycznych w ogole nie gra z caloscia
n.....e - @vidamed: strona jak dla mnie spoko. moglibyście skrócić czas wysyłki, bo "...

źródło: comment_2YqMNfT2oN9TW6VUfKP5kMDq6rU8aDYs.jpg

Pobierz
@vidamed: Ja bym na Waszym miejscu poprosiła kogoś o sprawdzanie błędów językowych, bo to mało profesjonalne

np. "Przykładamy dużą jakość do naszych produktów"
nie możesz przyłożyć jakości, ale możesz przyłożyć uwagę do jakości albo kłaść nacisk na jakość.

"gwarancja przez 365dni w roku"
Gwarancja czego? Tak jak napisałeś to można użyć w przypadku gdy gwarantujesz wysyłkę następnego dnia albo coś w tym stylu. W kontekście gwarancji na produkt powinieneś napisać gwarancja