Wpis z mikrobloga

Wykopowicz @Imago91 zgłosił nam ostatnio dość ciekawy problem, polegający na tym, że czasami z nieustalonej przyczyny część linków robi się kilkukrotnie większa od pozostałych treści na stronie. Jak się okazało, problem ten występował nie tylko u niego.

Zbadaliśmy sprawę i chyba udało nam się naprawić ten błąd. Jeśli jednak u kogoś z Was problem ten ponownie się pojawi, nasz zespół IT będzie bardzo wdzięczny za poinformowanie nas o tym :-)


#wykop #naprawiajo #oswiadczenie
wykop - Wykopowicz @Imago91 zgłosił nam ostatnio dość ciekawy problem, polegający na ...

źródło: comment_wx7rU2Nh6a6JGNwKC95ZJ5vpwrSZWu5o.jpg

Pobierz
  • 59
pisałem Wam o tym na mirko ze 2-3 razy, ale widać nie czytacie xD


@Sihill_pl: Przy liczbie powiadomień jaką otrzymujemy, dotarcie do każdej treści jest fizycznie niemożliwe. Musielibyśmy zatrudnić dodatkową osobę, która odczytywałaby wszystkie przywołania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dość ciekawy problem, polegający na tym, że czasami z nieustalonej przyczyny część linków robi się kilkukrotnie większa od pozostałych treści na stronie. Jak się okazało, problem ten występował nie tylko u niego.


@wykop: "U mnie to samo", z tego co pamiętam obecność tego błędu odnotowałem ostatni raz wczoraj, w godzinach wieczornych. Od kiedy mniej-więcej działa wasza poprawka?
Przeglądarki to wredne szmaty
Nie zakończyłeś tagu? A to ja zakończę gdzie uznam za słuszne i kod wygląda na ok, a potem się okazuje, że gdzieś jest babol jak się pół strony rozjeżdża bez znanego powodu. I po analizie kodu z dillo się okazuje "brak tagu" :/