Wpis z mikrobloga

  • 1039
co się właśnie #!$%@?ło to ja nie wiem xD jadę pociągiem Kraków- Szczecin, ogólnie trasa mi nie obca często nią podróżuje ale od niedawna wymienili tabor na te całe flirty, pociąg ładny czysty i nowoczesny no zastrzeżeń nie mam poza 2... otóż
1. fotele, kompletnie nie przystosowane do długiej podróży, nie wygodne i mało miejsca
2. drzwi od toalety, mają jakiś dziwny mechanizm zamykania, tzn. są przesuwane i mają jakąś tam blokadę, nie wiem na co kombinować przy czymś tak prostym jak drzwi od toalety ale ok... i tu dochodzimy do sytuacji:
jakiś #rozowypasek zatrzasnął się się w tej toalecie inba nie mała przyszedł konduktor z kierownikiem pociągu próbowali ją uwolnić ale na próżno, została uwięziona na amen xD ostatecznie kierownik zapytał dokąd jedzie, (jesteśmy koło łodzi) pani jedzie gdzieś za Poznań, więc kierownik po konsultacji telefonicznej z kimś od producenta (chyba z jakimś kierownikiem działu toalet) stwierdził że "pani poczeka tam te 2h nie ma opcji żeby otworzyć musi pani czekać aż dojedziemy na dłuższy postój i spróbujemy" xD jetem ciekawy jak się rozwinie sytuacja... a póki co jestem mentalnie i duchem z #rozowym w toaletowej niewoli xD
#pkp #heheszki
  • 48
  • 210
@zolwixx: @Matis666: @Siedzi: Sytuacja opanowana, dziewczyna uratowana, kierownik zdjął obudowę mechanizmu i awaryjnie otworzył jakimś wihajstrem i ten tekst do różowego "hehe ja to bym się z tobą tu zamknął" xd ale takie spostrzeżenie, ludzie to faktycznie debile są instrukcje nawet z obrazkami ale i tak szarpią jak mohery karpia z przeceny w lidlu, a tak wygląda sprawca toaletowej niewoli
gloom - @zolwixx: @Matis666: @Siedzi: Sytuacja opanowana, dziewczyna uratowana, kiero...

źródło: comment_5JD2IhJdeotZsGwxewrUsoJcvTNTW8kt.jpg

Pobierz
@gloom: Kilka lat temu jechałem takim nowym szynobusem(bordowy?) na trasie Warszawa - Katowice z rowerem - więc siedziałem przy kiblu bo tam było wiecej miejsca aby postawić rower. Kibel gigantyczny z automatycznymi drzwiami. Więc dane mi było widzieć, a potem lekko czuc korzystających. I tak jak się wjedzie do kibla to masz blokadę.

W pewnym momencie zaczęła sie ustawiać większa kolejka. Do środka weszła całkiem ładna kobietka i chyba nie ogarnęła
@gloom: Moj różowy tez się kiedyś zatrzasnął w takim kiblu.. Na szczęście udało się go w miarę szybko otworzyć.
Ogólnie jakieś #!$%@? mózgowe mama osóbką która wpadła na pomysł żeby takie zamki montować. Ja wiem ze higiena i w ogóle ale bez przesady. Czujnik się rozreguluje i jesteś w czarnej dupie bo nawet nie ma otwierania awaryjnego