Wpis z mikrobloga

@mozeglupiemozenie: zielonka dupa cicho.
@kowalik: bo to anime, wrzuciłem ku bólowi dupy serialowców. Według mnie anime roku, nawet mój braciak się wkręcił, który anime nigdy nie oglądał, więc coś w tej serii musi być. Ogólnie seria ma wielki hajp na amerykańskich forach.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: świetna manipulacja, podajesz listę od 5k opini, bajka ma niewiele więcej a filmy poniżej maja po kilkaset tysięcy. To po prostu niszowy "serial" który rejtują Ci właśnie fani anime a nie przeciętny widz.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Korwin też wygrywa we wszystkich internetowych rankingach, więc to, że mangolubne dzieci zwarły szeregi żeby wywindować chińską bajkę na szczyt listy, to naprawdę zupełnie o niczym nie świadczy
  • Odpowiedz
@advert: to są jakieś rankingi seriali nieinternetowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ból dupy, bo w swojej kategorii od 10k głosów, chińska bajka jest lepsza od hamerykańskich seriali motzno.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Oh a w 100k też? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko porównywać niszowe bajki do normalnych seriali. Może być to dobre anime ale nie porównuj tego do seriali. Bo osoby które nie oglądają bajek nie będą tego oglądać czyli nie ocenią tego. Proste.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: jaki ból dupy? :D ja wiem, co mi się podoba oraz to, że lubienie mangi to ciota i #!$%@? i nie zależy mi, żeby kogokolwiek przekonywać do tego. chodziło mi wyłącznie o to, żeby się nie podniecać fałszywymi rankingami zmanipulowanymi przez senpajów czy kij wie jak tam wy sami siebie nazywacie.
  • Odpowiedz