Wpis z mikrobloga

Jako że święta i czas na prezenty, to mam dziś do zaoferowania pada, nieużywany jedynie sprawdziłem czy działa, przesyłka na mój koszt. Chcesz wziąć udział w losowaniu zostaw plusa (tradycyjnie bez zielonych), losowanie odbędzie się jutro między 10 a 12. plusy biorące udział w losowaniu od daty opublikowania posta do północy. Powodzenia #rozdajo
szwajc124 - Jako że święta i czas na prezenty, to mam dziś do zaoferowania pada, nieu...

źródło: comment_aTF03A9j2SDCL4TrlPbUgzodz8w0MYXP.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@szwajc124: Jest spoko, ale nie do wszystkich gier. Brakuje w nim 2 przycisków do wygodnego grania, ale najlepiej jakby było 4 więcej (triggery i w analogach). W GTA na komórce nie da się grać. Dobrze sprawdza się w emulatorach.
  • Odpowiedz
@urban07: ja go dostałem za złotówkę do kompa którego składałem. nie korzystam z niego, dla mnie jest niewygodny bo strasznie mały jak na moje dłonie i już dawno chciałem go oddac ale jakoś tak się nie składało.
  • Odpowiedz
@BlackB: Jak zmieniasz bronie? Ok, jeszcze sprostuję - dałoby się grać, gdyby można było zmieniać sterowanie. Niestety GTA mają z góry narzucone i np. w GTA III nie użyjesz klaksonu tym padem, więc nie wykonasz misji. Dodatkowo przyciski wirtualne na ekranie znikają, jeśli działa pad. Dałoby się poustawiać najważniejsze rzeczy na dpad i abxy, ale nie ma takiej opcji.
  • Odpowiedz