Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski . Czy od razu wiecie/wiedzialyscie ze to ten facet na cale zycie
? Czy przekonujecie sie o tym znacznie pozniej. Moja dziewczyna twierdzi ze kocha, ale nie jest przekonana w100% ze to na cale zycie. Czy to znaczy ze jestem tylko na przeczekanie. Czytajac babskie fora (wiem, ze internet to slabe zrodlo )wiekszosc twierdzi ze wiedza to od pierwszego wejrzenia..

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: Skoro nie jest przekonana, to znaczy wyczuwa być może w Tobie wątpliwości. Nie dajesz jej zbyt wielu powodów aby poczuła się pewniej być może.. przemyśl to.
Oczywiście ona Ci tego nie powie, Ty masz sam z siebie się domyślać i robić tak, aby ona czuła się pewnie
  • Odpowiedz
@elleni: no wiem ze laska nie napisze ze jak zobaczyla jego portfel to juz wiedziala ze to ten tylko bedzie twierdzic ze ziemia sie zatrzesla miala motyle w brzuchu itp. Ale czesto martwie sie na zapas. Tak samo jak myslalem ze tutaj zapytam rozowych, ale zapomnialem ze 70% to falszywe rozowe :p
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: przecież jak ktoś sie z kimś związuje to nie myśli sobie "no fajna/y miło sie gada zwiąże sie ale tylko na rok bo w sumie moge mieć coś lepszego". Chyba jak sie z kimś jest to z założeniem, że będzie z tego coś więcej jeśli w związku będzie im dobrze. A taka pewność to potem przychodzi raczej nie bierze sie z zauroczenia, pierwszego wejrzenia, życie to nie film( ͡°
  • Odpowiedz
@wypoczkowyJUSER: jako 100% różowy (XD) mówię Ci, że na początku nikt nie ma tej pewności. Ludzie rozchodzą się po dobrych kilkunastu latach związków. Ona Ciebie kocha, Ty ją. Szkoda się tak martwić na zapas, tylko spokojnie i do przodu, pewność przyjdzie z czasem :)
  • Odpowiedz