Wpis z mikrobloga

muszę kupić laptopa!
poradzcie proszę:

MacBook air 13"
lenovo yoga 3

a może coś zupełnie innego?

laptop mi jest potrzebny do pracy, żadnych gier, filmów też na nim nie będę raczej oglądać. musi na nim śmigać chrome i Excel ( ͡ ͜ʖ ͡)

z racji tego, że bywam zawodowo w wielkim mieście i używam tam komunikacji miejskiej, ma być lekki i mieścić się w mojej torbie, hyh.

mam teraz lenovo T440s, więc nie chcę przeskoczyć na jakąś powolna kluskę, coś o zbliżonych parametrach by się przydało... (i5 pro, RAM 8gb,)

a wydać mogę tak do 1000 euro, znajdę coś w tej cenie?
z góry za poradę wszelką dziękuje

#laptopy #komputery
  • 18
@oihvit:

MacBook air 13"

lenovo yoga 3


Z tych dwóch air jest lepszym laptopem, ale nie jestem przekonany co do excela na nim.

mam teraz lenovo T440s, więc nie chcę przeskoczyć na jakąś powolna kluskę, coś o zbliżonych parametrach by się przydało... (i5 pro, RAM 8gb,)

Z drugiej strony masz całkiem niezły laptop, który nie wiem po co chcesz zamienić, wymienić touchpad, który jest tam najbardziej irytującą rzeczą na ten nowszy
lub


@oihvit: Bierz macbooka, system się uruchamia bardzo szybko, nie musisz nawet go wyłączać, po prostu go zamykasz wkładasz w torbę i idziesz. Gdziekolwiek chcesz otwierasz go i jest gotowy do pracy, baterii Ci w tym czasie nie zje. Druga sprawa praca na baterii w macbookach stoi to na naprawdę dobrym poziomie. Osobiście pracuje na nim ponad pół dnia na baterii i nigdy mi jeszcze nie padł. Touchpad w macbooku to
@oihvit: Mirku, kupilam sobie jakis czas temu Air 13" i jestem mega zadowolona. Też potrzebowałam kompaktowego komputera do pracy i ten świetnie się sprawdza - oczywiście trzeba chwili, żeby się przyzwyczaić do różnic między OS X a Windowsem.
bardzo dziękuję za porady! wygląda na to, ze Mac zdecydowanie wygrywa w prowadzeniu, to się rozejrzę za przecenami styczniowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podoba mi się wizja rzucania i krojenia, wchodzę w to

@Jurigag - a to w ogole dostępne jest? bo mi nawet na stronie Della piszą, ze nie jest dostępny zakup on line...

@Pustulka - bo muszę go oddać prawowitemu właścicielowi i mam czas tak do