Wpis z mikrobloga

@kopek: Skoro piszesz na mirko to znaczy, że masz już jakiegoś lapka lub słabego pc do neta to kup konsole. Ps4 można dorwać za 1300zł, x1 już za 1200zł łyse (bez gier), będziesz miał na te kilka lat zanim wydadzą nowe konsole (x360 i ps3 miały swoją generację przez 8lat) pcta za 3k to będziesz za dwa lub trzy lata musiał modernizować bo będzie się pocił.

Gry na konsole to się
@01ab: obecny mocny PC wytrzyma bez problemu do końca generacji konsol z prostego powodu. Gry nie skoczą w kosmos z wymaganiami, bo konsole już obecnie ledwo dają radę a smutna prawda jest taka, że gry są robione najpierw na konsole, a potem port na PC. Taka sytuacja nie miała miejsca wcześniej, bo wcześniejsze generacje były mocniejsze od ówczesnych PC, teraz pierwszy raz konsole od nowości nie dotrzymują kroku PCtom, dlatego np.
@kopek: ja mam mocnego kompa i ps4. Na kompie nie gram w ogóle bo wygoda gry na padzie przewyższa wszystko. Siadasz w fotelu 1 przycisk i grasz. Gry w wersji cyfrowej można kupić bardzo tanio jeżeli ktoś kupuje pudełka na ps4 to nie dziwię się ze ma drogie gry. Zrobisz jak zechcesz ale ja polecam jednak konsolę .