Wpis z mikrobloga

Jak tam u was Motomirki z sezonem? Bo u mnie nawet jak na Hiszpanię jest ciepło (w letniej kurtce tylko czasami trochę chłodno :P) to aż żal nie jeździć. Dzisiaj skromne 50km, ale były drogi normalne, te bardzo poboczne, trochę autostrady, miasta i nawet chwila szutru. Mordowałem tam motocykl, wręcz krzyczał "proszę, nieee!", ale chyba było warto (pic. rel.) :P Wszystko w okolicach góry Montserrat i troszkę w stronę morza. Żyć nie umierać!
#motocykle #bojowka125cc #125cc i pozwolę sobie też zawołać #hiszpania
Pobierz KrupnikPL - Jak tam u was Motomirki z sezonem? Bo u mnie nawet jak na Hiszpanię jest ...
źródło: comment_KC6hHKtiUvPqmemPvS2vAynNV4mRYMG5.jpg
  • 14
@lewakowski: tak samo jak w Polsce, AM potrzebne na 50 i A1 na 125, z tym że żeby zrobić A1 trzeba też zdać teorię B (co mi się akurat przydało). Chyba tak samo jak w Polsce 125 mogą jeździć po autostradach, 50 już nie (mimo że rowery mogą, tego nie ogarniesz). O kosztach ubezpieczenia nie wiem za bardzo co Ci napisać, ja płacę chyba 200€ rocznie z motocyklem ubezpieczonym na ojca
@lewakowski: no tak, zapomniałem, mając B od X lat można jeździć. Tutaj to samo (chyba 2 lata) ale to po prostu nie mój przypadek. W Polsce wcale nie jest tak że można jeździć bez prawka od tak :P