Wpis z mikrobloga

Skoro świętujemy 10 lat to ja bym miał małą sugestię odnośnie "ulubionych". Otóż problemem kolekcjonowania czegokolwiek na wykopie jest to, że nie mogę sobie tego posortować lub dodawać do kategorii tak jak np ma to miejsce na #deviantart.

Świetnie by było mieć możliwość dodania ciekawego wpisu do kategorii w ulubionych np "Webdev". Po najechaniu na link "ulubiony" rozwijałaby się lista kategorii, które sami moglibyśmy sobie stworzyć i ten wpis tam wpakować.

Przeglądanie tagów oraz ostatnio plusowanych to wcale nie jest fajna rzecz :( Pic rel to tylko i wyłącznie prosta wizualizacja, żadne tam #ui #webdev masterpiece. Jeśli ktoś ma lepszy pomysł oczywiście zapraszam do dyskusji i plusowania :)

@wykop #wykop #sugestiedozmianwserwisie (ha, zero obserwujących) @m__b #wykopowygrafik #urodzinywykopu #10latwykopu
hakeryk2 - Skoro świętujemy 10 lat to ja bym miał małą sugestię odnośnie "ulubionych"...

źródło: comment_t3slDh58XbXmH071m4lizZ7zeKVfUzrH.jpg

Pobierz
  • 15
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hakeryk2: ja po prostu uzywam zakładek w przeglądarce i dodaje sobie do odpowiednich folderów ( ͡° ͜ʖ ͡°) to co sugerujesz byłoby spoooko ale jakos na wykopie zmiany wprowadzane są w tak szybkim tempie, że aż ich nie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pozostaje mi sobie radzić po swojemu.