Wpis z mikrobloga

Hej mirki szukam pióra wiecznego takiego do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) tj. #techbaza . I jeszcze jakiś fajny notatnik podręczny/dziennik/brudnopis, tak bym mógł go normalnie nosić w szkole i w pewnym sensie przy sobie ()

Liczę na pomoc, bo za dużo myślę i nie daje rady wszystkiego zapamiętywać - często ludzie mówią mi ze jestem głuchy, bo się zamyślam (,)
Jakieś modele? Czego nie kupować? Co warto? Aha i budzet gimbazowy bo nie pracuje, tak ~100pln.

I tak - jestem troche #sherlock #holmes ()

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #piorawieczne #pioro
  • 10
@Rafi66: Popatrz też za Faber Castell Basic/Loom. Jeśli chcesz trochę oszczędzić, to polecam Pilota 78g. I to bardzo. Sam swojego dorwałem za trochę ponad cztery dyszki. Jeśli chodzi o woła roboczego, to jest to świetny wybór. Leciutkie piórko, japońskie stalówki mają to do siebie, że dają znacznie cieńszą kreskę, dobra opcja jak masz w ciul notatek do zrobienia. No i jak wcześniej pisali, Parkery w tej cenie to szajs. Przykładowo na
@sta: Basicem miałem okazję skrobnąć kilka zdań kilka miesięcy temu. Pisało się całkiem fajnie, nic nie skrobało, kreska umiarkowanie mokra, nie pamiętam jaka tam była stalówka, ale chyba F. Porównać do Lamy nie bardzo mam jak, bo szczerze się przyznam, że nigdy nie miałem ich w ręku. Byłem miło zaskoczony, bo pisało mi się nim porównywalnie do Watermana Hemisphere, tyle że ten drugi lepiej mi w ręku leży. Nie wiem jak