Wpis z mikrobloga

Witam. Zostaję minusowany przez jakichś imbecyli. Dostaję minusy za komentarz w którym napisałem: "Nauczyłem się pisać i liczyć zanim poszedłem do szkoły. oczywiście, że przymus nie jest wcale konieczny. Świadczy o tym cała masa przykładów. Chociażby Witkacy nigdy do szkoły nie chodził, jego edukacją zajął się ojciec. Ale to zbyt trudne dla ludzi którzy innych pod przymusem chcą uszczęśliwiać. Już jeden z drugim pisze, że "przecież to potrzebne". Każdemu potrzebne są gacie na czterech literach. Według lewackiej logiki należy najpewniej powołać ministerstwo gaci, ażeby nikt z poddanych nie zmarzł w zad. "
No i z czym tych kilku imbecyli się nie zgadza? Z tym, że się nauczyłem czytać, pisać i liczyć przed podstawówką? Z tym, że Witkacy nie chodził do szkoły? Czy też są to przedstawiciele nurtu ideologicznego kwestionującego potrzebę noszenia gaci?

Stanowczo postuluję, ażeby jawne było kto ocenia dany tekst na wykopie, bo teraz nawet nie wiem kto mi te minusy (w liczbie minimum trzech - póki co) wymierzył. Posiadając takie informacje mógłbym oddać sprawiedliwość łącząc diagnozę imbecylizmu z konkretnymi nickami użytkowników.
  • 7
Według lewackiej logiki należy najpewniej powołać ministerstwo gaci, ażeby nikt z poddanych nie zmarzł w zad.


@GlaudeTrelkovsky: zapewne z tym się nie zgadzają. Wyjątkowo idiotyczne stwierdzenie, pomimo dobrego początku i celnych uwag, za samo to zdanie dostałbyś minusa. Czy wg Ciebie naprawdę cały świat dzieli się wyłącznie na "lewaków" i "prawaków"?
@MarianKolasa: Według cytowanej przez Pana mojej wypowiedzi wcale nie wynika, że świat dzieli się wyłącznie na "lewaków" i "prawaków". Przyznaję się natomiast do błędu - użyłem nieprecyzyjnego sformułowania, dopuszczalnego jedynie w potocznych wypowiedziach. Oczywiście - w przypadku lewicy o logice nie może być mowy.