Wpis z mikrobloga

@goox: Sokół za te akcje z fanami, za tą reklamę łychy, Kękiego za "niby" populizm. Chociaz ja sie tak jaram Kękim, że może nie jestem obiektywny :D
  • Odpowiedz
@export: Nie słuchacie z uwagą, chodzi o to, że im hajs i sława przysłania obraz, dogrywają się do łaków, liżą se nawzajem dupy, a jak ktoś coś powie przeciwko nim, to się chowają do kąta, #!$%@?ć takich raperów, to nie jest hip hop. Można nagrywać se smuty itd, ale jak ktoś cię ciśnie w kawałku, to masz obowiązek mu odpowiedzieć. Takie moje zdanie
  • Odpowiedz
@g500s: kwintesencja #!$%@?ści raperów - nie będę robił mu fejmu, nie mam czasu xD, nazywanie Laika nołnejmem to straszna ignorancja, bo za jakiś czas będzie legendą, tak jak dzisiaj jest Smarki, Jimson czy inny Wankz
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: nie nazywam go nołnejmem, ale dla wielu graczy może być niewarty uwagi. Ale nawet VNM, za czasów jak jeszcze był spoko dla Laika ignorował przeciwników. Nie pamiętasz? Pierwsza zwrotka kawałka "Pięćdziesiąt" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik:

Nie wplątywanie się w konflikt, żeby nie nabić drugiemu raperowi fame'u, jest argumentem nie do #!$%@?.


@export: Wena faktyczne mógłby mógłby wbić się na wyższy lvl, tak samo Tet. Ale o VNM to raczej chodzi o to, że przestał być tak agresywny jak w podziemiu.
  • Odpowiedz