Wpis z mikrobloga

Spędziłem super sylwester z okropnym zakończeniem. Świetna domówa u @OchroniarzAfera, potem przeniesienie do #aferawroclaw. Po drodze mieliśmy przygodę z #uber, kierowca anulował nasz przejazd bo stawka była za niska i obciążył mnie kosztami anulowania. W aferze zabawa do rana i... no właśnie. W trakcie zabawy podszedł do mnie podczłowiek szukający zaczepki, powiedział że nie podoba mu się mój ryj i mam #!$%@?ć z baru. Z mojego baru, z afery (kto zna ten wie #pdk pozdro dla prawilnych mordeczek). Stwierdziłem że chyba mu się coś w główce poprzestawiało i zawiadomiłem ochroniarza o sytuacji. Wziął go na bok i zaczął rozmowę edukacyjną. Kilka minut później poszedłem na fajeczkę przed klub i spotkałem delikwenta. Przywitał się lutem na twarz, ale chyba nie zauważył że rozmawia z dwu metrową kupą tłuszczu i mięśni. Został szybko sprowadzony do parteru z pomocą znajomych i unieszkodliwiony. Skończyło się moim bólem ręki spowodowanym jego twardym nosem i mam nadzieję że ładnym limem. Ale to nie koniec atrakcji. Koło 7 rano nastąpił koniec imprezy. Zmęczony i szczęśliwy, dopijając ostatnie szoty, poprosiłem o kurtkę zza baru, a kurtki... ni ma! Podpity pomyslałem że nie mam na to dzisiaj siły i razem z jednym zapoznanym mireczkiem kontynuujemy imprezę. Uderzyliśmy do kilku knajp we wrocławskim rynku, ale wszystkie były zamknięte, więc stwierdziłem że u mnie w lodówce marnuje się masa wódy. Okazało się że klucz od chaty był w kurtce xD Zostałem w dupie, bezdomny, bez kurtki, bez prognoz na polepszenie sytuacji. I właśnie w tym miejscu chciał bym podziękować mireczkowi @WykopQ za przenocowanie mnie, użyczenie telefonu i możliwość napicia się herbatki na suszę w ustach. Bardzo miło zachowała się również @Lelia goszcząc mnie kolejną herbatką żeby utrzymać temperaturę ciała kiedy zamarzałem w samej koszuli i krawacie na śniegu który jak na złość spadł. Ostatecznie udało mi się uniknąć płacenia w sumie około 600zł za ślusarza, ponieważ właściciel wynajmowanego mieszkania podrzucił mi zapasowy klucz. Odradzam wam takie atrakcje, mam dosyć. Jestem zmęczony. Chcę się położyć. Pozdrawiam @13czarnychkotow, @szab, @wellfcuk i @Grizwold bo fajnie się bawiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #truestory #bekazpodludzi #patologiazewsi #fightclub #sylwester2016 #sylwester #nowyrok
  • 19
@Szab: bądź co bądź, ja nie mógł bym spać spokojnie wiedząc, że ktoś bez problemu może wejść do mojego domu. W zasadzie jeżeli tak wierzysz w ludzką uczciwość i poszanowanie prawa po co w ogóle zamykasz mieszkanie?
@Pandzior: Nie wierzę w ludzką uczciwość i dlatego zamykam mieszkanie na klucz, ale to totalnie inny przypadek. Postaw się na miejscu wynajmującego - czy gdybyś oddawał jakiejś obcej osobie swoje mieszkanie do użytku, to czy nie wolałbyś się (za wiedzą drugiej osoby) zabezpieczyć na wypadek gdyby coś się stało pod nieobecność wynajmującego (zalanie, pożar) czy nawet gdyby wynajmujący #!$%@?ł jakąś inbę? Mimo, że to ty jesteś osobą użytkującą, to mieszkanie dalej
@Szab: Koszt ubezpieczenia np. w PZU mieszkania z zawartością i wszystkie możliwe sytuacje losowe i nielosowe, z pomocą prawną to aż 150-160 zł rocznie. może warto skorzystać z takiej opcji i mieć święty spokój.