Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #rosja #ruskapropaganda #ukraina #polska #polityka

Dlaczego, drogi użytkowniku @camasa:, dodajesz znalezisko z jakiegoś rosyjskiego, kłamliwego rosyjskiego portalu cynicznie nazwanego "wiernipolsce1"? Nie przeszkadzają ci np. banery "Solidarni z Prezydentem Rosji Władimirem Putinem w przywracaniu konstytucyjnego porządku na Ukrainie"?

Dlaczego wy, pisowscy spamerzy, jak @theone1980:, @RobotKuchenny9000:, @GoraluCzyCiNieZal1:, @wigilius:, @SSSIJ:, @sportingkielce: i inne #4konserwy wykopujecie kłamstwa i portale oczerniające Polskę i polskie władze, w tym śp. Lecha Kaczyńskiego oraz oczerniające wszystkie polskie partie, a także obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę?

Co ciekawe, pan Dariusz Kosiur, podpisujący się pod życzeniami na tej stronie, startował z list PiSu w wyborach samorządowych. WTF?

Liczę @camasa:, że jako jeden z aktywniejszych użytkowników wykop.pl, odpowiedz na pytanie dlaczego dodajesz kłamliwe informacje z portalu opluwające polskie władze. A może jakiś hajsik dostajesz za promowanie strony, która oprócz opluwania Polski, opluwa też Ukrainę przy każdej okazji oraz wychwala Rosję, zachwycając się nad "wolnością słowa i jakością myślenia politycznego" w Rosji?
  • 47
  • Odpowiedz
@Lurch: nie ma rzeczy za wszelką cenę i nie wiem skąd i czyj jest ten cytat. Co do wypowiedzi glosnik, ja nie uważam Ciebie za rosyjskiego trolla. Ot w kazdym znalezisku przypominasz o problemie nacjonalizmu, swoje motywy wyjasniłeś. Inna jest moja wrazliwośc a inna glosnik. Zgadzam się w 80% z tym co napisał. Co do rybek i akwarium, nawet nie będę krytykowac tego podziału bo już od dawna Katyń to martyrologia
  • Odpowiedz
@dertom: cytat, który podał Lurch jest z mojego komentarza z pewnej dyskusji. Jak na prawdziwego manipulatora i propagandystę przystało, @lurch: nie zacytował mojego kolejnego komentarza wyjaśniającego tę wypowiedź

Źle sformułowane. Oczywiście nie za wszelką. Chodzi mi o to, że kwestie UPA i banderyzmu możemy w relacjach z Ukrainą odłożyć na później, aż Ukraina zyska pewną stabilność wewnętrzną, a Rosja przestanie mącić na wschodzie Ukrainy. Cały dzień czekasz i analizujesz moje
  • Odpowiedz
Co do rybek i akwarium, nawet nie będę krytykowac tego podziału bo już od dawna (...)


@dertom: Nie w tym rzecz. Miałem na myśli boje, jakie toczy @glosnik z trollami negującymi zbrodnie sowieckie. W odróżnieniu od relatywistów i negacjonistów wołyńsko-galicyjskich nie mają oni i w mojej ocenie nie będą nigdy mieli w tej dziedzinie żadnych sukcesów.

Oba przytoczone przeze mnie cytaty są od @glosnik.

pełną wypowiedź.


@dertom: To nie
  • Odpowiedz
@Lurch: Nie, to nie jest zmiana zdania. Pragnę zauważyć, że z reguły dyskutuję samotnie z wami, kontami produkującymi codziennie wpisy, komentarze i znaleziska na jeden temat. Ja to robię hobbystycznie, i w całej masie tekstu zdarzy mi się albo popełnić literówkę, albo użyć złego sformułowania. I powtarzam - duma mnie rozpiera, że z całych ścian tekstu napisanych na przestrzeni paru miesięcy, jesteście w stanie doczepić się wyłącznie do takich pierdół.

W
  • Odpowiedz
@Lurch: możliwe że zmienił zdanie, że się zagalopował. Hmm tendencje sa jakie są, więc szafowanie argumentami coraz mniejsze ma znaczenie.Takie są odczucia i takie trendy poglądowe. Zauważ że ten wpis dotyczy, podobnie jak inne już tylko tematu uczciwości i hipokryzji. No jeszcze bezkrytycznej promocji treści. Dzisiaj znowu przypominałem jednemu o jak najbardziej narodowościowym charakterze akcji polskiej nkwd. Potem znalezisko mossada o rocznicy urodzin Bandery, wykopałem a potem zlatują się osoby, nie
  • Odpowiedz
@Lurch: ale śledzę wypowiedzi Jurasza, na zdjęciu w artykule, i on nigdy nie wspominał o zapominaniu i zamiataniu spraw trudnych, wręcz przeciwnie. Marcin Skalski z Kresy.pl mu tego równiez nie wypomniał ( nie pamiętam czegos takiego), a jest obecny na jego stronie fb i zabierał głos, tylko autor tego tekstu wymienia go za wsparcie moralne dla Reya gdy temu grożono śmiercią i oskarżano o pedofilię za jego działalnosc na fb. Wymagajmy
  • Odpowiedz
I niech Kresy.pl także wymagają od siebie bo to w jakiej optyce opisują tematy, z jakim natężeniem, pod jakim kątem też nie przynosi im chluby.


@dertom: Zgadzam się Gdybym do treści, które uważam za godne podzielenia się nimi na wykopie, miał inne źródła, cytowałbym te inne, właśnie z tego powodu. Ubolawam m.in. nad tym, że niestety tak nie jest.
  • Odpowiedz
Miałem na myśli boje, jakie toczy @glosnik z trollami negującymi zbrodnie sowieckie. W odróżnieniu od relatywistów i negacjonistów wołyńsko-galicyjskich nie mają oni i w mojej ocenie nie będą nigdy mieli w tej dziedzinie żadnych sukcesów.


@Lurch: Mają i to wielkie. Nie działaja bezpośrednio. Wystarczy masowo spamowac przewinieniami Ukrainców i już winy rosyjskie sa przykrywane. Komentarz który pietnuje Ukriancow za mordy a zaraz potem chwali Rosjan jako tych lepszych nie jest dzisiaj
  • Odpowiedz
Dlaczego, drogi użytkowniku @camasa:, dodajesz znalezisko z jakiegoś rosyjskiego, kłamliwego rosyjskiego portalu cynicznie nazwanego "wiernipolsce1"


@glosnik: Cecha części antysystemowców jest zapalczywość i amok, który sprawia, że nie zauważają przekroczenia pewnej granicy. I nie widza, że nie sa już tylko antysystemowi ale najzwyczajniej antypolscy.
  • Odpowiedz
Nie trzeba od razu negowac zbrodni rosyjskich bo tak naprawde mało kto o konkretnych (poza Katyniem) w Polsce wie.


@szurszur: Rosyjskich? Jeśli chodzi o sowieckie, to bez przesady. Zapominasz o całym PRL, agresji ZSRR na II RP. To oczywiste dla przeciętnego Polaka, chyba nie powinniśmy mieć wątpliwości.

Kwestię utożsamiania lub nie ZSRR z Rosją pomińmy, bo nie o to, jak rozumiem, tutaj chodziło.

Komentarz który pietnuje Ukriancow za mordy a zaraz
  • Odpowiedz
@Unkabunk: A potrafisz kiedykolwiek wziąć udział w dyskusji, czy jedyne, co potrafisz wyprodukować, to sugestia, że ja, bądź inni nienawidzący propagandy rosyjskiej, jesteśmy banderowcami? Wskaż konkretnie gdzie poparłem Banderę albo nacjonalizm w jakiejkolwiek formie.

Z tego co widzę, to jesteś kolejnym trollem, który po pierwsze spamuje kresy.pl, a po drugie szerzy nienawiść wobec Ukraińców - 99% komentarzy to jeden i ten sam spam. Widzę też, że ciebie rosyjska propaganda w
  • Odpowiedz