Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie pewna kwestia. Czy tutejsi prawicowcy (na miano konserwatysty trzeba u mnie zasłużyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)) propisowskie komentarze piszą z uwagi na natężenie krytyki względem rządu, na absurdalność tej krytyki czy może część faktycznie wierzy w słuszność tej formacji i zależy im na jej wizerunku?

#4konserwy #pytanie
  • 5
@Davila: Z tego co zaobserwowałem jest kilka grup wśród tych, którzy piszą takie komentarze:
a) Opłacane trolle,
b) Ludzie, którzy popierają PiS,
c) Ludzie, którzy mają w nosie PiS (ew. "życzliwa neutralność"), ale bardziej irytuje ich PO i Nowoczesna
d) Ludzie, którzy mają w nosie PiS (ew."życzliwa neutralność"), ale #!$%@?ą ich niektóre absurdalne (lub wręcz histeryczne) oceny dotychczasowej działalności PiS (zwłaszcza, że padają często ze strony, która generalnie powinna zamknąć mordę
@Davila: Nie jestem ani ideowym zwolennikiem PiS, ani Korwina (jakich jest większośc w tym tagu). Uważam się za konserwatystę-państwowca i w momencie gdy PiS (który oczywiście podejmuje także i działania, które mi się nie podobają) w dużej mierze likwiduje systemowe patologie III RP, mające źródło jeszcze w braku rozliczenia z komuną (i nie jest prawdą, że to by zniknęło z biegiem czasu - bo znajdą się kontynuatorzy "dzieła", jak Rysiek Swetru),