Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję już zaopatrzyć się w dysk zewnętrzny do mojego XO. Wybór padł na WD. Czy jest jakaś różnica pomiędzy Elements a My Passport Ultra? Jeśli tak to który brać? A może wiecie gdzie jest teraz jakaś fajna promocja na te dyski?
#xboxone
  • 22
@wysuszony: @jurny_juhas: Cumple mam dysk 1TB USB 3.0,dwie partycje: pierwsza 750GB NTFS, druga 150GB FAT (służyła mi do gier na rgh w x360). Planuję przesunąć suwak i zrobić dwie równe partycje po 450GB. Jak podlacze dysk do XO i konsola będzie chciała sformatować/przygotować dysk to zrobi to tylko na tej partycji FAT czy na obu?
@lukglo86: Jak będziesz kupował drugiego pada to kup sobie tego z wejściem na słuchawki 3.5, jest dużo lepiej wykonany niż podstawowa wersja a kosztuje podobnie, co do kinecta poszukaj na olx czy allegro za 250 zł spokojnie mozna kupić.
@jaro07: kinecta widziałem poniżej 300zł, co do pada to będę celował w używkę, to ma być tylko pad dla znajomych - czasami przy bimberku można popykać. Z wyglądu oprócz wyjścia jack czym się różni taki pad?
@lukglo86: Z wyglądu jest praktycznie identyczny, ale lepiej wykonane są gałki, lepiej chodzą bumpery. Sam teraz przymierzam się do kupna drugiego pada dla znajomych, i jak ostatnio u kumpla pograłem na tej nowszej wersji to zdecydowałem, że kupię sobie ją dla siebie, a stary zostanie dla znajomych. Na allegro są za 190 zł z wysyłką, więc nie jest najgorzej.
@lukglo86: Wątpię, że przy wyłączonym xboxie jest odpowiednie napięce w usb, ale nie znam się, więc nie potwierdzam ani też nie zaprzeczam. Tylko musisz tutaj mieć pada z akumulatorem, nie z bateriami. Ja osobiście korzystam z baterii, ostatnio nakupiłem w biedronce na promocji baterii których używam od zawsze(GP ULTRA czy jakoś tak po niecałe 4 zł za 4 szt.) i gram na dwóch bateriach ok. 14 dni.
@jaro07: ja mam akumulatorki AA, ładuje je w ładowarce stacjonarnej. Na razie to muszę zadzwonić na infolinię, bo mój pad doprowadza mnie do szewskiej pasji - co jakiś czas go rozłącza mimo naładowanych akumulatorów.