Wpis z mikrobloga

@Lorelei_: Jeszcze tylko 363 dni bardzo mało w tym bardzo dużo nerwowych sytuacji, świąt dla których papieros jest błogosławieństwem. Melanży co bez papierosa nie da rady. Pomyśl sobie czy to wszystko jest tego warte może pojutrze umrzesz? Ps. obiecałem sobie że w tym roku będę uprzykrzał każdemu życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@irytacjaniebosklonu: jakiego tagu w takim razie moge użyć? Jest jakiś w którym ludzie oznaczają po prostu, ile książek przeczytali?
"Światło, którego nie widać" Anthony Doerr. Nie jestem najlepsza w pisaniu recenzji.

@dzieju41: kelnerka

@citrus: gratulacje i oby tak dalej :)

@MocnaKropelka: nie chodzi tu tylko o palenie papierosów :) bez nich jednak, jest o niebo lepiej

@MarianAlkoholik: jest na liście książek do przeczytania :)
@Lorelei_: Odnośnie tagu bookmeter, to to jest wspólne odliczanie i powinny się tam znaleźć: autor, tytuł, gatunek, ocena 0-10 i kilka słów od siebie na temat książki. Jest też #bookchallenge, czyli każdy odlicza samemu, ale to też powinno być opisane. Jak zależy ci tylko na cyferce, to na goodreads.com masz Reading Challenge i po zaznaczeniu, że książka była przeczytana w tym roku automatycznie ci się dodaje. Masz tam też listę
@Lorelei_: Nie wiem w jakim celu rezygnujesz z kawy, ale polecam odstawić wszelką kofeinę na jakiś czas. Ja tak zrobiłem w czerwcu. Obecnie cappuccino pobudza mnie mocniej niż nawet najmocniejsza kawa rok temu.