Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana #tfwnogf #feels

#!$%@? człowiek po poligonie, żeby po rozwaleniu sobie nogi i pobycie na izbie chorych zobaczyć na fejsie jak eks-różowy po czterech miesiącach od rozstania po ponad 4-letnim związku, już przedstawiła nowego niebieskiego znajomym na wspólnym wyjeździe do Zakopca... Ot tak byłeś i Cię nie ma. Raz dwa i jestem zastąpiony jak jakiś #!$%@? samochód rodzinny... Takie nierealne patrzeć jak inny koleś jest na Twoim miejscu, jakby to co przeżyłeś nie było Twoje.

Dobrze, że jest trzech króli, bo mam zamiar się nachlać jak idiota... whiskey moja żono. #!$%@? ten świat i całe te związki, małżeństwa i inne bzdury. Widziałem tyle, że mam dość tej #!$%@? miłości...
  • 66
@sezamus: Przykro, że ci przykro ale coś czuję, że gdybyś ty miał nową miłość też byś chciał, żeby poznała znjaomych i nie ważne byłoby ile minęło od rozstania z poprzednią... Róznie bywa, niektórzy potrzebują tygodnia inni miesięcy a jeszcze inni będą kochać kogos kto ich nie kocha do końca życia... Także wg mnie głowa do góry, nie myśl o niej, zablokuj ją na fb albo nie patrz w ogóle co robi