Wpis z mikrobloga

@Navrazz: tak tylko ze jestem kompletnym laikiem jsli chodzi o takie temat i nie wiem czy ajpier roota musze zrobic jakies recovery pozniej dopiero CM kurde... zabrał sie janusz za cos co nie umie...
@reett: najgorszy jest ten pierwszy raz :P Jak już zainstalujesz recovery to potem zmiana romu to sama przyjemność. Niestety, ja też jestem trochę jaroszem jeśli chodzi o telefony. Znaczy, do czynienia miałem tylko ze swoim Galaxy S2 a recovery wgrywałem dobrych kilka lat temu i średnio to pamiętam.

Ogólnie wydaje mi się, że nie potrzebujesz roota żeby wgrać recovery sposobem prezentowanym na wiki cyana. Jeśli jest sposób instalacji bezpośrednio z telefonu
@Navrazz: gdyby linki działały z plikami to moze :P najgorsze jest to wąłsnie ze juzchyab nic nie wspiera asusu tzn zadne recovery.. nie wiem cos poptarze jeszcze i tak sie nudze :) ale dizki za pomoc
@reett: Jeżeli chodzi o tego CM, to ściągasz Recovery, CM i ten program o którym mowa w instrukcji. Na tablet zgrywasz sobie Recovery i CM, na kompie wypakowujesz ten programik, najlepiej w folderze na dysku C. Wyłączasz tablet i uruchamiasz go kombinacją klawiszy jak w instrukcji jednocześnie podłączając kabelkiem do kompa. Teraz odpalasz konsole CMD i przechodzisz do katalogu programika, który wypakowałeś, wpisujesz komendy, które są w instrukcji przy Recovery i