Wpis z mikrobloga

@Sanremu: Skoro prezydent sam mówi, że jest tym kim jest dzięki, jak to określasz, martwemu prezydentowi, to uważam, że mam prawo do takiej właśnie oceny. Poniżej kilka cytatów tylko z jednej wypowiedzi.

"Jestem na Wawelu, bo to bardzo ważny dzień dla mnie. Jetem tu, bo jest tu nasza narodowa katedra, tu spoczywa p. prof. Lech Kaczyński, dzięki któremu jestem tu gdzie jestem i jestem, kim jestem.

To przy nim uczyłem się
@donpokemon: To, że Duda szanuje Lecha Kaczyńskiego to nie znaczy, że musi się we wszystkim z nim zgadzać. To zabawne - jak Duda robi tak jak chce Jarosław Kaczyński to źle, a jak nie robi tak jak Lech Kaczyński to też źle...

Zdecydujcie się w końcu - albo ma robić tak jak Kaczyńscy chcą/chcieli albo ma być samodzielny. Wy sobie wybiórczo (hehe) wybieracie w których kwestiach ma być samodzielny decyzyjnie, a
Napisze to po raz trzeci bo widzę ze niechęć do pisu utrudnia Ci realna ocenę sytuacji.

Czy duda musi być kopia swojego autorytetu i nie może mieć na niektóre sprawy własnych poglądów?
Dla mnie lepszy jest prezydent który ma swoje zdanie niż taki który stara się być wierną kalką innego człowieka.
@lowca_chomikow: Mnie osoba Lecha Kaczyńskiego nie obchodzi, nie głosowałem na niego i szczerze mam w dupie co sądziłby o obecnej władzy. Partie zmieniają się dość dynamicznie. To że Pan Duda szanuje Kaczyńskich to jest jego prywatna sprawa, dopóki nie okazuje się błaznem bez znajomości języka polskiego jak Komoruski lub pijakiem jak Kwaśniewski to nic do niego nie mam. Myślę że w końcu mamy dobrego prezydenta.
@Sanremu: Nie przemawia przeze mnie nienawisc. Raczej zal bo myslalem, ze wprowadza nowa jakosc, a tu wraca stare.
Dowody? Coz dowodem dla mnie sa dzialania naszego prezydenta.
Urojenia? Widze, ze lubisz sie wpisywac w jezyk nienawisci propagowany przez klase polityczna.
Wlacz myslenie, wylacz media.
@Stricte89: Ale nie mam włączonego telewizora. Siedzę na Wykopie i widzę cytat z Lecha Kaczyńskiego idealnie opisujący to co teraz robi PiS.
@Sanremu:

Mnie osoba Lecha Kaczyńskiego nie obchodzi,

WIelu jednak obchodzi

dopóki nie okazuje się błaznem bez znajomości języka polskiego jak Komoruski lub pijakiem jak Kwaśniewski to nic do niego nie mam.

A myślałem, że to tylko #neuropa chcąc jak najbardziej ośmieszyć poglądy zwolenników PiS wypisuje takie głupoty, ale
@donpokemon: Ale jakie znowu wraca stare? Rozmawiamy chyba o tym że Duda ma inne zdanie niż Lech Kaczyński na temat mediów?
Jakie konkretnie działania prezydenta? nie operuj ogólnikami.
Telewizji nie oglądam od kilku lat.
To jakim językiem się do Ciebie zwracam świadczy tylko o mnie a nie o rządzącej partii (co za nonsens).