Wpis z mikrobloga

A ciąg dalszy korespondencji ze sprzedawcą też jest ciekawy, w niedziele rano (ok 13) obudził mnie telefon a po 2 stronie ktoś w słuchawce pytał o jakiegoś Marka czy jakoś tak dopiero po chwili ustaliliśmy że chodzi o mnie i że koleś dzwoni w sprawie gry którą kupiłem na aukcji allegro.
Bardzo przejętym głosem ten koleś zaczął mówić że ma nerwice lękową i nie zawsze myśli racjonalnie, w szczegóły nie wchodziłem ale całość jest mało wiarygodna. z racji tego że dzwonił o lekko nieludzkiej porze to głównie przytakiwałem mu i powiedziałem że spoko fajnie już nie chce tej gry, dam panu spokój i możemy na koniec tej historii wymienić się pozytywnym komentarzem. Tak dostałem pozytywa ale nic nie dałem jeszcze z powrotem i tutaj kieruje do was mirki pytanie co robić dalej
dac mu pozytywa/neutrala i skończyć niszczenie biednego człowieka z nerwicą lękową
dać mu negatywa i opisać sytuacje i skończyć zabawę bo nerwica lękowa tak nie dzała
walczyć dalej pójść do sądu, na policje, CBA i zgłosić to do prokuratury bo koleś kręci wałki
mirki powiedzcie co dalej zrobić
#prywatnytagsiekiery
  • 7