Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem! Przypadkowo podczas nagrywania wyciągnąłem karte pamięci i kamerka się zacięła. Jak bateria się rozładowała to się wyłączyła. Teraz jak podłączam ją do kabla to świeci dioda na niebiesko ale się nie włącza :'< Ktoś coś?

#g1wh
  • 13
  • Odpowiedz
@MozeSuker: Ja bym kombinował najpierw z resetem - gdzieś w obudowie jest odpowiednia podpisana dziurka, a jak by nie pomogło, to bym od nowa próbował wgrać oprogramowanie. Ale może niech się ktoś doświadczony wypowie.
  • Odpowiedz
@Vat19pl: @totalski: Wgrałem na kartę plik, podłączyłem kamerę do zasilania i dalej to samo. Tylko się niebieska dioda świeci i nic się nie dzieje.

Pamiętam, że jak pierwszy raz aktualizowałem to musiałem inna nazwę pliku podać niż standardowo. Mogę wrzucić 10 plików każdy z inna nazwą czy muszę mieć pojedyncze pliki na karcie? Chyba, że macie pomysł jak sprawdzić jak ten plik powinien się nazywać żeby mieć pewność :<
  • Odpowiedz
@Vat19pl: No to nie wiem... Może coś źle robię albo kamerka jest walnięta.

Próbowałem:

FW96650.bin
FW96650A.bin
FWA8S711.bin
FWA8S711B.bin
FWDFGT300.bin
FWDM800H.bin
FWGT300.bin
FWS1088.bin
YTX000FW.bin

1. Formatuje kartę
2. wsadzam kartę do kamerki
3. Podłączam kamerkę do zasilania

i nic :< Tylko niebieska dioda się świeci.
  • Odpowiedz
@MozeSuker: rozwiązałeś może problem, moja co prawda działa (G1WC-B) ale bezskutecznie próbuje zmusić ją do zaakceptowania firmware z karty sd, i tak samo mnie olewa, przechodząc do nagrywania.
  • Odpowiedz