Wpis z mikrobloga

@tomasz-piechura: Ja wystawiłem dwa telewizory starszej generacji: jeden chyba działający, lepszy, drugi gorszy i do naprawy, coś strzeliło (chyba kondensator) z zastrzeżeniem, że najlepiej jak wezmą oba, cobym problemu nie miał.
Było jakiś dwóch chłopaczków z sąsiedztwa, ale przestali odpowiadać na mail, pojawił się gościu, co całkiem niezłą furą przyjechał, zapakował i tyle go widziałem.
Myślałem, że pójdzie dla samotnych matek z 5 dzieci, ale nikt taki się nie zgłosił.
@methanex: Za takie akcje kocham wykop. Nagle okazuje się że Krzysiu jest 17 letnim spammerem-kolekcjonerem i jakby mógł to by wyprosił nawet zużytego tampona.
Nawet jeżeli wrzucona tutaj karta choroby jest prawdziwa i koleś naprawdę jest chory, to dla mnie powinien dostać publicznie 10 batów. Dość mam żebrania/wyłudzania/złodziejstwa bo:
-jestem biednym cyganem
-bo jestem chory i musze siedziec w domu
-bo mam patologiczna rodzine

Jestem pewien że przy tym poziomie spamu
Nie wystawiałem jeszcze niczego w życiu na olx, ale nie raz słyszałem jaka tam cebula panuje. Po tym jak sprzedaję czasem na Allegro używane przedmioty wierzę we wszystkie historie. Ludzie nie umieją się nawet targować. Sprzedajesz coś za 600zł, a gościu do ciebie pisze, że za 450zł bierze od ręki. #!$%@?, serio są jakieś jelenie, które zjeżdżają 1/4 ceny? Za to bardzo fajnie współpracuje się ze sklepami komputerowymi i serwisami. Sprzedajesz kupę