Wpis z mikrobloga

@panjan1111: Masz 100% racji. Lewaki tylko robią przebieranki. Wcale nie ma żadnych lewicowych intelektualistów. Jakby prawaków temat przemocy wobec kobiet interesował zanim była przy tym okazja żeby dosrać wszystkim muzułmanom, to byś wiedział, że wygadujesz skończone głupoty.
Jakby prawaków temat przemocy wobec kobiet interesował zanim była przy tym okazja żeby dosrać wszystkim muzułmanom


@lowca_chomikow: Ja widzę tylko że wszyscy intelektualiści prawicowi trąbią o tym zanim jeszcze muzułmanie zalali Europę, a lewaccy intelektualiści rozprawiają tylko o tym jak to zmieścić ich jeszcze więcej bo trzeba tolerować wszystko i wszystkich.
@lowca_chomikow: Jak można z tobą dyskutować skoro nazywasz konkretne komentarze "chochołami", domniemywasz moje teksty zanim jej jeszcze napiszę, a co najważniejsze zarzucasz "prawicowym" ludziom rzeczy które są zupełnie odwrotne do tego, co jest w rzeczywistości.
@panjan1111: No bo to co piszesz JEST chochołem. 5 minut googlowania i wiedziałbyś ile na lewicy mówi się o przemocy wobec kobiet, czy ile się mówi o zagrożeniach wynikających z napływu uchodźców. No, ale jak sie czyta tylko wpolityce czy inne takie głupoty to będziesz miał taki, a nie inny obraz głupiego lewaka, który jest tylko i wyłącznie chochołem.
@lowca_chomikow: jak byś miał odrobinę oleju w głowie, to nie byłbyś lewakiem, BO: #lewackalogika dlatego jest tak wyśmiewana bo przeczy sama sobie na każdym kroku. I tak w tym przypadku jest to śmieszne, bo lewica jak wie każdy jest przeciwko przemocy kobiet (owszem, jak i prawica) ale też jest za świętością muzułmańskich gwałcicieli napływających do Europy. Dlatego jesteście śmieszni bo się motacie w tej kwestii, jak i w wielu innych. Chcecie
@panjan1111:

est za świętością muzułmańskich gwałcicieli napływających do Europy

bredzisz

Chcecie rozgrzeszyć muzułmanów

bredzisz

nie wiecie czy zgonić to na kobiety

bredzisz

czy może na jak ostatnio czytałem jakieś bzdury na wykopie: "edukację seksualną".

Aha, na Wykopie przeczytałeś?! Wow! To zajebiste źródło wiedzy. Tutaj mówią prawę, nie to co w tvnie. :)
@panjan1111: Jaka rozmowa? Przecież ty wyciągasz tezy na temat poglądów lewaków z dupy. Co ja mam się rozpisywać na temat tego, że łżesz twierdząc, że jestem za "świętością muzułmańskich gwałcicieli?" Bredzisz i tyle. Koniec tematu.

Dlatego słowo "lewak" wśród oficjalnie, bądź nieoficjalnie wykształconych ludzi jest synonimem głupka i pieniacza.

Nie wiem co to znaczy "nieoficjalnie wykształceni," ale dla ludzi myślących słowo lewak to:
a) określenie przedstawiciela skrajnej lewicy, niemal niewystępującej w
@Wotto: lewackich konwencji antyprzemocowych? Ja znam lewackość i przemoc w zestawieniu tych słów przeciwko Kościołowi, oraz kulturze. Z tego co wiem to prawicowo poglądowi ludzie są za powstrzymaniem przemocy poprzez konkretne karanie zbrodniarzy, złodziei, gwałcicieli. Lewica jakaś nie jest do tego chętna.
Nie wiem co to znaczy "nieoficjalnie wykształceni,"


@lowca_chomikow: Oficjalne wykształcenie nie ma dziś już wartości konkretnej.

szufladkują ludzi w glupoch kaegoriach.


Prawica nigdy tego nie robiła. Wręcz się z tego śmieje. Lewica szufladkuje z obawy przed zdemaskowaniem jej krótkowzroczności. Na tym polega cała walka Michnika z patriotami.
Czy lewackie nieszufladkowanie to mówienie kochajmy wszystkich i wszystko? Pozwalajmy sobie na jak najwięcej? Skoro tak, to owszem prawica szufladkuje mówiąc: ci co nie
@Wotto: wydaje mi się że tak. Jest przeciwko zaostrzaniu kar na pewno. Tymczasem ja np mam częściowo prawicowe poglądy i poprzez to, uważam, że kary te są stanowczo za małe co zachęca złych ludzi do dalszej działalności. Zresztą mam wielu znajomych, którzy legitymują się ściśle lewicowymi poglądami i mocno współpracują kulturowo z byłymi więźniami, lub/i ludźmi którzy robią innym wiele złego. To nie prowadzi do niczego dobrego.
@Wotto: akurat tutaj byłbym skłonny przyznać @panjan1111 rację. Typowo prawicowe podejście do kar jest takie, że mają one być uczciwą odpłatą za przestępstwo i mieć działanie odstraszające, zaś typowo lewicowe, że kary mają przede wszystkim na celu resocjalizację.
@panjan1111: @Wotto: @lowca_chomikow: Jak rozpoznać prawdziwego lewaka. Spytaj czy powinniśmy przyjmować uchodźców, następnie spytaj czy powinniśmy spróbować ich zrozumieć i się do nich dostosować. Jeżeli odpowiedzieli twierdząco spytaj czy powinnyśmy karać homoseksualistów okazujących swoją orientacje w miejscach publicznych i kobiety ubierające się wyzywająco, aby imigranci nie musieli się czuć nieswojo na obczyźnie. Potem patrz jak lewak wybucha.