Wpis z mikrobloga

#banki #bank #banksmart #smartbank

W nawiązaniu do mojego WPISU Dostałem odpowiedź na moją reklamację i nieźle się zdziwiłem. Odrzucili. Powołują się na Komunikat (link w poprzednim wpisie), że wszystko jest w nim napisane i z ich strony wszystko ok. Z ciekawości wszedłem w ten komunikat i niespodzianka: WPROWADZILI ZMIANY KTÓRYCH DOTYCZYŁA MOJA REKLAMACJA (reklamacja dnia 07.12, zmiany w komunikacie 16.12.2015). Na szczęście mam zapisany poprzedni dokument na podstawie którego złożyłem reklamację i dalej będę się odwoływał, ale powiem szczerze, że podnieśli mi ciśnienie.
Gdybym nie miał tego zachowanego to był by koniec, a tak to mogę pokazać jak nieuczciwie działa #banksmart
  • 2
@Cesarz_Polski: @mgr_rybak: oczywiście po zmianie komunikatu jest możliwość weryfikacji poprzedniej wersji dokumentu, więc z odwołaniem nie byłoby problemu w opisanym zakresie (że dokument mógłby nie istnieć), ale i tak gratulujemy przezorności i zapisania dokumentu( ͡º ͜ʖ͡º) Odnośnie samej reklamacji to rozumiemy Twoje stanowisko i w związku z tym, tak jak napisaliśmy na fb, prosimy o prywatny kontakt. Sprawdzimy powód takiej odpowiedzi i postaramy się pomóc