Wpis z mikrobloga

@ZostaneMistrzem: Nie nie miałeś. Nic z tego tekstu newsweka nie wynika oprócz tego, że dziennikarz wplótł w historie 2 książek na 1000 stron.... kilka stroniczek, zwrotów i fraz z literatury popularnej...
Beke mam z typa, który zobaczył jakiś kociokwik w Gadzinówce i już szczeka jaki to on jest mądry. Bladego pojęcia nie masz o co w całej sprawie chodzi ale i tak sobie poszczekasz.
To jest książka a nie skrypt.....

https://pl-pl.facebook.com/sumlinski/posts/536539089841810
  • Odpowiedz
@ZostaneMistrzem: wynika z tego 1 rzecz jedynie.

łykasz każdy bełkot z gadzinówek jak leci nawet nie mając pojęcia o co chodzi
Nic więcej z tego nei wynika

Ja nie wiem czy to fikcja czy nie. Natomiast wymowne jest, że jeszcze nikt go nie pozwał do sądu.
Nawet nie raczyłeś przeczytać jego wyjaśnienia dla newsweeka.
Uderzono jak zwykle ad persona a nie merytorycznie.

Bravo za łykanie wszystkiego jak leci. bo newsweekk xdddddd
  • Odpowiedz
łykasz każdy bełkot

@plumkajacy_kalafior: To co nie ma tam czarno na białym plagiatu???

Ja nie wiem czy to fikcja czy nie

@plumkajacy_kalafior: Ja wiem. Książki które plagiatował to fikcja literacka

nikt go nie pozwał do sądu

@plumkajacy_kalafior: Nie czytałem tej książki, ale podejrzewam, że tam nie ma zwyczajnie nic za co można Sumlinskiego pozwać.

Uderzono jak zwykle ad persona a nie merytorycznie.

@plumkajacy_kalafior: Ja #!$%@?. Na żółto podkreślono
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Nie czytałem tej książki, ale podejrzewam, że tam nie ma zwyczajnie nic za co można Sumlinskiego pozwać.

Uderzono jak zwykle ad persona a nie merytorycznie.


@ZostaneMistrzem: skończ błaznić się . Naprawde żałosny jesteś.

@plumkajacy_kalafior: Ja #!$%@?. Na żółto podkreślono każdy fragment, który Sumlinski splagiatował. Gdzie tu atak ad personam?

Aha. Ile Ci płacą za trolowanie, bo nie wierzę że taki nieogarnięty jesteś?


@ZostaneMistrzem: peirdole dalej. Szkoda, że
  • Odpowiedz
@ZostaneMistrzem: no ksity naprawde tak mało i wolno myslisz? Argumenty merytoryczne od oskarzyciela ( newsweeka) gdzie/? NIe ma. Dowalilic sie do promilowych fragmentów w ktocy h nie bylo akurat żadnych faktów.. Ty juz przyklasnąłeś bo newseek to twoje gówno zródło informacji.

Beka z ludzi wypowiadajacych sie w tematach o ktorych nie mają bladego pojęcia. xd dxdddddddddddddddddd

Oczywiście ja nie twierdze, ze sumliński pisze prawde lub nie. Od tego jest sąd a
  • Odpowiedz