Wpis z mikrobloga

Łapcie Mirki #cebuladeals.
W kilku słowach:
1. Pobieracie aplikacjie Kupony Żbik
2. Żeby mieć więcej kuponów pobieracie aplikacje DanOn
3. Robicie zakupy promocyjnej rzeczy
4.Skanujecie paragon
5. Zwracają wam pieniądze na konto bankowe

Bez znaczenia jaki sklep, ważne żeby zachować czytelny paragon.

Dla przykładu: Jogurt fantasia kosztuje u mnie w sklepie teraz 1,60 , jak wezmę dwa wyjdzie mi 3,20, na konto zwrócą mi 3 zł wiec zapłacę za nie w rezultacie 20 groszy :)

Ostatnio były kupon na piwo przewyższające jego wartość wiec było za darmo.
CurlyHairGirl - Łapcie Mirki #cebuladeals.
W kilku słowach:
1. Pobieracie aplikacji...

źródło: comment_419l1iBgoXkjLEQOwjr4dUd2vmMUpkTS.jpg

Pobierz
  • 37
@Amvl: Tak, jeden kupon na osobę wiec dużej cebuli się nie da zrobić ale zawsze jakieś drobne zaoszczędzone na codziennych zakupach. Zależy na jaki kupon trafisz bo są takie że np ryba z Frosty kosztuje 10zł a zwracają 3,50.
Dla mnie najbardziej korzystne są te z danona, jak jeszcze dobrze wybierzesz sklep,że ma akurat promocje na dany produkt to idzie zaoszczędzić całkiem miłą sumę
@CurlyHairGirl: a ja mam inne pytanie. Kupony da się łączyć? Bo jest kupon na 5 zł od zakupów za minimum 10zł z Danone, ale są też kupony na activię i danio, więc to te same produkty, ale kupony różne i teraz się zastanawiam czy zwrócą mi 5zł od 10zł i 2zł od dani i activii, czy tylko jedną kwotę
@far_away: Dopiero niedawno zobaczyłam, dzisiaj ide na pierwsze zakupy i zobaczymy ale z tego co czytałam wszystko wygląda dosyć dobrze, na oficjalnej stronie danona też o tym jest,artykuły też wskazują że wygląda to legitnie a nie jakiś no name :)