Wpis z mikrobloga

Wojciech Cejrowski napisał dziś na facebooku:

10 I 2016 - NA NIEDZIELĘ I WYŁĄCZNIE DO KATOLIKÓW

Wdzieli Państwo co robi papież?

Symbolem chrześcijaństwa w tym filmiku jest laleczka, nie Krucyfiks, a papież przyjmuje z uszanowaniem figurkę złotego demona.

***

Niedawno był też wyświetlany na fasadzie bazyliki św. Piotra film o globalnym ociepleniu, przeludnieniu, z symbolami New Age, jako wielkie wspólne wydarzenie Watykanu i Banku Światowego (Masonów).

wc


Oto filmik który komentował:
https://www.youtube.com/watch?v=-6FfTxwTX34

Osoby broniące papieża Franciszka w komentarzach są linczowane tekstami typu:

-buddyzm to głupota a nie religia

-Jak na razie to papież Franciszek zniechęca tych, którzy jeszcze zostali w Kościele. (ta osoba ma Bin Ladena na swoim zdjęciu profilowym i nałożoną na nią flage francuską)

-hahahah to żeś #!$%@?ł do pieca chłopcze Jakos od czasu II soboru ludzie uciekają od kosciola a mial być taki fajny, ludzki, dla ludzi itd. Kosciol to nie jest ani instytucja charytatywna ani pub ze stand upem co piątek żeby ludzi bawić a Jezus to nie jest jakiś twój kumpel-hipis. "A co do złotego demona to ja widze w tym chęć do pojednania religii." - no pewnie a jakby niemiec wręczył opaskę ze swastyką AKowcowi to też byłby piękny gest pojednania? Puknij się w czoło. "W końcu religia to miłość i dobro" - no i tyle wiesz o religii gałganku....miłość i dobro...smile emoticon tiaaa...


Jeśli jesteś "takim katolikiem" jak Ci to proszę napisz o tym komentarz żebym mógł Cie dodać na #czarnolisto

#neuropa #4konserwy #cejrowski
  • 4
@japecznikow:

@koroluk tu już świetnie zaorał tego pajaca raz a dobrze, dla leniwych wklejam:

Wojtek Cejrowski:

- wyznaje kreacjonizm;
- popiera strzelanie do aborterów:

Skoro w obronie dorosłej osoby mam prawo wyciągnąć broń i strzelać, tak robią policjanci, to tym bardziej w obronie niewiniątek zabijanych w klinikach.

- powiela antyszczepionkowe #!$%@?;
- wierzy, że w prezerwatywach są pory, przez które prześlizguje się HIV i plemniki;
- twierdzi, że Hitler wymordował
Jakos od czasu II soboru ludzie uciekają od kosciola a mial być taki fajny, ludzki, dla ludzi itd. Kosciol to nie jest ani instytucja charytatywna ani pub ze stand upem co piątek żeby ludzi bawić a Jezus to nie jest jakiś twój kumpel-hipis


@japecznikow: Szanuję autora.
Z ciekawości wszedłem na profil Cejrowskiego i poczytałem komentarze pod tym. Takiego nagromadzenia ciemniactwa, zabobonu i ogólnie umysłowego ograniczenia dawno nie widziałem, nawet na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masoneria, nowy porządek świata... skąd się dziś biorą tacy ludzie w ogóle? Nawet nie znam kogoś, kto by takie historie traktował inaczej niż w kategoriach żartu. Przenoszą się w czasie z Lipiec Reymontowskich sprzed stu lat?