Wpis z mikrobloga

Powiedzcie, czy tylko mój #windowsphone jest tak #!$%@?? Nie pomagają hard resety, niestety. #wp10beta here.

-Pseudo zgrywanie plików - jak zgrywa coś przez USB to niby zgrywa, ale *.jpg mają po pare bajtów, co leci za tym nie odpala tego na telefonie. *.mp3 albo nie włączają się w ogóle, albo 2-3 sekundy i zacinają się. Plików nie idzie usunąć, ani z telefonu ani z karty.

-Wiadomości - Spoko, próbuje wejść, wywala. Wchodze drugi, trzeci, czwarty. Ładowanie 20 sekund, nic. Pomaga restart

-Telefon rozłącza usb - zgrywam coś i w pewnym momencie komunikat że telefon przestał odpowiadać. Telefon się ładuje przez usb w czasie gdy ten komunikat.

-Synchronizacja zdjęć z OneDrive ssie.

-Czasem latarkę z paska zadań trzeba odpalać 3-4 razy zanim zaskoczy.

-Microsoft Edge - najbardziej #!$%@?ąca przeglądarka. Przeglądam sobie jbzd.pl i nagle cały obraz się rozmazuje, tak jak w winXP gdy zaciął się jakiś program i przeciągaliśmy to okienko, że szedł taki ślad. Identycznie się dzieje u mnie - próba zrobienia screena pokazuje biały ekran ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Powiadomienia - nie wiem czy to się tyczy samego messengera, ale z czatu przychodzą mi powiadomienia z 3 godzin wstecz?

#firstworldproblem #pytanie
K.....k - Powiedzcie, czy tylko mój #windowsphone jest tak #!$%@?? Nie pomagają hard ...

źródło: comment_n3WGdpnl604VgPiDvymmIDvp2YvZlvvj.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@dancap: Nie widzę w tym sprzeczności. Sprzeczność widzę w niedopracowanym WP pod butem mikromiękkiego.
To że pewni producenci nie dają sobie rady z Andkiem i/lub sprzętem, to już nie problem Andka.
  • Odpowiedz
@sirpingus: Na usranego to ja z X8 na CM7 też nie miałem problemów.. Miałem zacinającego S5 w ręce, to troche przesada jak za telefon kosztujący pare klocków.

@Dr_Snaut: Poważnie? Też mam 640 wersja LTE, i odwala jakie akcje... Zrobisz hard reset, przestanie i znowu zacznie.
  • Odpowiedz
@sirpingus: Ale jakie niedopracowanie? Używałem Androida (Nexus 5) teraz WP i nie widzę żadnej różnicy w aplikacjach czy użytkowaniu. Jedyna różnica to wygląd WP na jego korzyść.
  • Odpowiedz
@Krekk: miałem lumie 535 aplikacje działają wolno, sa niedopracowane, lubich nie ma, miałem kłopoty z wyswietlaczem i dotykiem, plastiki trzeszczały... obecnie w telefonie za 300 zlotych z androdiem 5.1 ( czystym bez nakładki producenta - a to bardzo wazne, żeby telefon działa sprawnie) nie ma żadnych wyzej wymienionych w lumii kłopotów a jakosc wykonania chinczyka jest lepsza niz w renomowanej bądź co bądź firmie jaką jest M$. Sorry moze kilka lat
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Dobrze słyszeć - miałem 620, potem właśnie 535, wersja dual sim. Jedyne co tam #!$%@?ło to problemy z dotykiem - nie miałem kiedy oddać telefonu na gwarancje. O plastikach nic nie powiem, bo miałem case'a. A wolne aplikacje to nie wiem o czym mówisz.
  • Odpowiedz