Wpis z mikrobloga

@idaho7: jeszcze nie, ale będę. Jednak z powodu tego, że się lekko waha w tej nietypowej miejscówce (szafa w zabudowie) a nie ze względów formalnych bo takiego obowiązku nie ma.
@ArTwo: No właśnie ciekaw jestem jak faktycznie to będzie wyglądało z tym "nie ma" na oględzinach. Mocno mi nie na rękę kotwienie (wynajmuję mieszkanie), a do kupna szafy pomału się przymierzam - dlatego szukam informacji :)
@idaho7: Co do Warszawy to niestety nie wiem Kuj-pom here. Nawet jakbym nie kotwił to i tak bym się nie martwił bo mój dzielnicowy do rany przyłóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@idaho7: to dzielnicowy robi wizytację na życzenie WPA. Jak miałem wizytę to na formularzu nie było pytania o kotwienie, więc zastanawiam się czy by pytał jakbym miał sejf luzem.
@tage: Wiem, że dzielnicowy robi wizytację :) Różni są dzielnicowi (mojego aktualnego nie znam), różne są WPA - uprą się na kotwienie i co im pan zrobisz, jak nie mają pańskiego płaszcza?
@ArTwo: zaznaczał czy jest szafa, czy tylko ja mam klucz, sprawdzał po nr broni czy się zgadza z jego papierami oraz książeczkę broni. Co ciekawe nawet nie sprawdził czy szafa ma klasę S1. :D
@ArTwo: Ja patent w grudniu zrobiłem, złożyłem wniosek o licencję i czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na 99% będę brał szafę Stalpolu (masz kuponik na zbyciu?). Nie wiem czy na ich stronie jest zaznaczone, bądź nie pamiętam, ale gdzie znajdują się otwory pod zakotwienie szafy?
@vicking: mam kupon, ale obiecałem go kumplowi, który dopiero się do klubu zapisał więc jak nie złapie bakcyla to chętnie ci przekażę. Tylko napisz mi przed kupnem na priv to dam znać czy mam jeszcze. Co do kotwienia to mam dziuryna ściance tylnej i na dnie.
@Rogue: A jak ten LDC na strzelnicy bo o ile pamiętam miałeś go w rękach?
No a ten z ogłoszenia jakby poszedł za 4k to bym się chyba skusił bo jakbym miał do nowego dorzucić to znowu się oddala kupno pierwszego wyczekiwanego o 2-3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArTwo: no mam LDC, już mu z ziomkami nabiłem jakieś 2500 przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Buy once, cry once" jak to się mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz od razu regulowane i lepsze przyrządy, grubą lufę, SRT, wagowo nie wiem ale zgaduję że wciąż LDC jest cięższy, no i nówka sztuka. Jak za nadpłatę raptem 1000 zł to dla mnie oczywista oczywistość
@ArTwo: Siema! I jak z tym kuponem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo chętnie bym przygarnął. Papiery do WPA złożone, dziś przychodzi dzielnicowa, więc powoli zabieram się za szafę ( ͡° ͜ʖ ͡°)