Wpis z mikrobloga

@robertx: mam takie wydanie gdzie najpierw jest Ostatnie Życzenie, a dopiero później Miecz Przeznaczenia, więc jeszcze do tego nie doszłam :P
Ale może faktycznie kiedy indziej do tego wrócę i lepiej pójdzie
  • Odpowiedz
@Althea: Nie ma naj. Jak nie było Internetu, nie było TV (w swoim pokoju), to łykałem nawet 5 miesięcznie.
Ale ostatnio przypomniałem sobie "Król szczurów" Clavella i 9,5/10. Film bym obejrzał, ale nie mogę znaleźć.
  • Odpowiedz
@Althea: nie wiem czy nie bluźnię podając ją jako najlepszą, ale taka, która najbardziej mi się wbiła w głowę i jedyna, którą przeczytałem dwukrotnie to Dziewczyna z sąsiedztwa Jacka Ketchuma
  • Odpowiedz
@Althea: A ja się nie zgodzę z tym, żeby czytać tylko najlepsze pozycje (o które poprosiłaś). Z każdej powieści wybierzesz sobie coś ciekawego, a na pewno nie będzie to zawsze ta sama rzecz, na jaką zwrócił uwagę ktoś inny. Jest mnóstwo wspaniałych książek i każda urzeka na swój sposób, trzeba tylko czytać uważnie :).
Coś ode mnie, skoro przestałem się wymądrzać (:

Genialni. Lwowska szkoła matematyczna
Coś z Sherlocka Holmesa na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Witeeek: ciezko powiedziec, nie mam ulubionego gatunku ani konkretnej ksiazki, od Harrego Pottera po Zbrodnie i Kare :P nad Mistrzem myslalam, pewnie niedlugo przeczytam
  • Odpowiedz