Wpis z mikrobloga

Donatella Versace - bym ja trzymal na lancuchu przy skarbcu aby odstraszala złodziei.

nie ma to jak upiekszanie za pomoca skalpla.
Wiem, to skrajnosc (jakich wiele) Ale szczerze nigdy mi sie nie spodobala zadna laska ktora w jakis sposob sie upiekszala, czy to cycki czy wstretny pysk (Taki jest po operacji)
A wy co o tym sadzicie?
#logikarozowychpaskow #nfsw #buziaboners #rozowepaski i troche #logikaniebieskichpaskow
sajr - Donatella Versace - bym ja trzymal na lancuchu przy skarbcu aby odstraszala zł...

źródło: comment_dykpMMXPDEOyEhO80KlBfxDeYmCcJm5E.jpg

Pobierz
  • 46
@sajr: szpetna, a to, ile kasy wlozyla w takie operacje, nieszczegolnie mnie interesuje. ludzie z jej kregow wydaja kupe kasy na duzo glupsze rzeczy.
@pan_sting: no tak, a jest inaczej? z reszta jesli laska ma obwisle cycki z cala pewnoscia ma tez beben, fald szyjny itd. Wiec naprawde myslenie ze poprawa biustu zmieni jej atrakcyjnosc to gruby blad.

@sajr: mnie już brzydzi sama myśl jak ta twarz może wyczuwać różne kremy, wiadomo że wtedy jest uczucie jakbyś miał coś przyklejonego.
@pan_sting: np miesnie syntholem, albo mozg na małpi mozna wymienic.. Strasznie mnie obrzydza taka sytuacja, jestem np z jakas laska w lozku ble ble lapie za cycki fajne fajne i nagle ta swiadomosc "Aha przeciez to nie jej" Nagle smutny ptak, wiesz ocb? To jest obrzydliwe
mniej wiecej jak pewnie dla kobiet te zdjecie... widzisz jakie to nienaturalne tak samo jak sztuczne cycki etc.
sajr - @pan_sting: np miesnie syntholem, albo mozg na małpi mozna wymienic.. Straszni...

źródło: comment_4CzX6OtIBc7QMKGp9qGI82t8Lk834xW9.jpg

Pobierz
@sajr: dobra, to nie ma sensu. Jak tak wolisz to twoja sprawa, ale ja nie widze powodu zeby sie nie zoperowac bo naturlane sa lepsze. Z pewnością kobieta, ktora ma bardzo asymetryczne piersi chciala by je pokazac swojemu partnerowi bo naturalne lepsze :/
@pan_sting A bys chciala zeby Twoj chlop wypchal sie syntholem bo mial male bajcepsy i glupio sie przy tobie czul? jak bys sie czula wiedzac ze jest po czesci sztuczny, podnieca Cie to? albo jak by penisa mial z plastiku, fajnie co? XDD Laski sa mega glupie :|