Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirasy z #nottingham #derby #leicester @eastmidlands #burton #uk #emigracja

Wołam @ciezkiprzypadek @Namarin @sorek @KwasnyPL @trustME bo nicków reszty ludzi niestety nie pamiętam ;)

@sorek - zawołasz PLS w moim imieniu ?

Z okazji Nowego Roku ogłaszam spotkanie 'gdzieś pośrodku'. Biorąc pod uwagę nasze lokalizacje, #nottingham wydaje się najlepsze. Jako, że piwu zazwyczaj towarzyszy gastrofaza, trzeba jej zapobiec zawczasu, stąd oprócz #wykopiwo robimy @wykozarcie.

Plan jest taki: spotkanie przed wejściem do Theatre Royal & Royal Concert Hall w tą sobotę (16.01.2016) o godzinie 15:00. Jest to samo centrum Nottingham a (dla zmotoryzowanych) podziemny parking jest 10m dalej.

Udajemy się następnie (parę kroków) do http://www.maysumnottingham.co.uk/, gdzie za 7.50 GBP od głowy nażeramy się do porzygu popijając paroma piwami (niestety nie są wliczone w cenę, 2.50 z tego, co pamiętam). Jesz ile chcesz, ważne, aby zawinąć się stamtąd przed 17.30 . Knajpa przetestowana przeze mnie i @namarin kilka razy i....warto :)

Przy okazji ogłaszam konkurs. Ten, kto zje więcej pełnych laterzy niż ja otrzyma browara mojej produkcji :)

Następnie zawijamy się do pubu PitPendulum (http://www.eerie-pubs.co.uk/pit-pendulum/Gallery) na parę piwek. Muzykę puszczają tam raczej 'swojską', każdy nie-diskomłotek szybko poczuje się jak u siebie.

Później...planów nie ma.

Zrobię rezerwację, jeżeli zadeklaruje się 3+ osób.

Dojazd innymi środkami komunikacji niż samochód to nie problem, w razie czego podejdziemy i zgarniemy zgubę :)
Wszystkich zainteresowanych proszę o odpowiedź w komentarzu :)
Wujek_Fester - Hej Mirabelki i Mirasy z #nottingham #derby #leicester @eastmidlands #...

źródło: comment_Rpg6N33yblLy5V0ka1hicAr38jrL70Ji.jpg

Pobierz
  • 34
@sorek: Ja jestem z Derby, sam dojeżdżam do Nottingham. Parking, jak pisałem jest 10m od restauracji. Zawołaj jeszcze proszę potencjalnych zainteresowanych :)

@Ja-qb: U mnie znajdzie się kanapa i koc, ale są dwa myki:

-Myk 1 jest taki że sam dojeżdżam do Nottingham z Derby autobusem. Opcje są dwie: albo meldujesz się u mnie pod domem około 14 i jedziemy razem albo transport publiczny.
-Myk 2 jest taki, że następnego
@Wujek_Fester: Ty wiesz że ja tak. Tylko godzina jakby za wczesna (o 15:00 kończę kursy) ale to najwyżej się wyrwę wcześniej bo i tak się tam nudzę i nic nowego się nie nauczę) lub się spóźnię godzinkę i do MaySum dołączę, więc mnie wliczaj :)

Niestety nie jestem w stanie nikomu zaproponować noclegu z racji ciężkich warunków mieszkaniowych. Kto mnie czyta ten wie.

PS. Świetny pomysł Wujek.
Ok Ludki, małe podsumowanie:

@sorek @Namarin @valotr @KwasnyPL @espectsorka @Wujek_Fester potwierdzają obecność. Kontrolnie wołam jeszcze @czterystaczterdziesciicztery bo zdaje się że mieszka gdzieś niedaleko oraz @ciezkiprzypadek i @hazadSK.

Szkoda, że @trustME zawija się w okolice kozojebowa w czwartek :(
Może jednak podjedziesz w ramach odstresowania po przeprowadzce ;) Pociągi do późna jeżdżą - albo kimniesz u mnie :)

Daje nam to razem minimum 5 maksimum 7 osób na chwilę obecną.

@sorek: