Wpis z mikrobloga

#telewizja #smarttv #iptv #oswiadczenie #emigracja jestem naprawde ppd wrazeniem tego iptv jesli chodzi o ogladanie polskiej telewizji za #zagranico . To jest szok. PierwsZy raz sie z tym spptkalem z taka prostota uzytkowania. Ameyki tu nie odkrywam ale jesli jest jeszcze ktos jak ja kto zyl w takiej nieswiadomosci to polecam goraco !!! DZiala to jak cyfrowa dtv telewizja, jest program, opis programu, tabela. CAsem i wszystko dziala w oparciu o pilot tv a nie ze cos sie robi przez www w tv jak to jest w przypadku jakiegos weebtv czy darmowetv. Poki co przetwstowalem to na samsung smart i lg telewizorach i dziala idealnie. W smart tv pobieracie aplikacje smart iptv, odpalacie, konfigurujecie, i cieszycie aie polska tv w telewizorze i przeacZacie za pomoca pilota !
g.....- - #telewizja #smarttv #iptv #oswiadczenie #emigracja jestem naprawde ppd wraz...

źródło: comment_nKFxpWwyqj8KPPUS0Pbf3s147LUlc1nZ.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@gregu-: altualnie kanal z hbo nie dziala, testuje to od wczoraj i z tegoco widze lista chyba hhakis 100 kanalow to 30-40 procent nie dziala ale to zalezy wlasnie od tej listy ktora sie zaladuje wiec szukam jkoejs dobrej altualnie
  • Odpowiedz
@borysszyc: tej co mam to nie moge sie podzielic. Googlnij, jest w necie: iptive.org i tam wszystko ogarniesz lacznie z lista za ktora trzeba zaplacic oub taka demo ktora jest za free ale ma malo.
  • Odpowiedz
@borysszyc: ja sobie kupilem za 2 eur liste na paranascie dni, i twraz musialem jeszcze skrypt napisac co ja poprawia , bo juz wiem dlaczego tylko 60% kanalow dzialala ;) i skrypt poprawia linki w liscie a potem w siptv.eu wkladam liste z pliku zamiast z www
  • Odpowiedz
@gregu-: serio mówię, cofasz się z językiem plus dodatkowo nie masz gadać o czym z lokalsami. No chyba ze siedzisz nie w Europie, to też bym oglądał polskie tv ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz