Wpis z mikrobloga

@Perlo: jakbym mogl, to bym nie sepil :< na mainie moje wszystkie itemy oznaczone jako junk, a jesli bym cos kupil, to mam bana 7 dni... chyba, ze masz jakis sposob aby to ominac to chetnie sie dowiem :)
@Westert: dostane, ale potem zeby zrobic depozyt musze sie wymienic z botem, a wymiany mam zablokowane przez steam guard mobile czy jakos tak... a przynajmniej tak mi wyskoczylo na csgosell.com
@skull_pain: trainy już dawno są przez boty omijane.

Moja wczorajsza sesja bota to przeszło 10 godzin i zero strat. Maksymalny licznik porażek wyniósł 8.

Co nie zmienia faktu, że raz miałem licznik porażek 14 bo poszła seria czerwone-czerwone-czarne-czarne-czerwone-czerwone itp. + kilka zielonych w środku co już niestety było za dużo. Jednak zdarza się to rzadko i wystarczy po prostu botowi nie ustawiać całej puli do obstawiania.
@Vojak: Jak konkretnie są omijane? Po 3-4 takich samych kolorach bot przestaje obstawiać do czasu występienia innego koloru? Czy chodzi ci o te zmiany kolorów co każdy ruch (wtedy teoretycznie żaden train nie jest problemem bo co 2 obstawienia będzie win?).
@epll: trainy są omijane tak jak mówisz. To nie było nawet trudne do ominięcia.

Większym problemem są rainbowy czyli zmiany kolorów za każdym razem. To też bot omija ale w sumie nie zagłębiałem się w jaki sposób. W sumie ten bot jest cały czas rozwijany + ma dość duże pole do konfiguracji - konfiguracjami się wymieniają ludzie w zamkniętej grupie.

W każdym bądź razie miałem już 3 sesje po około 8-10
@Vojak: Dzięki. Czyli w sumie całkiem sprytne. Aczkolwiek ciekawe czy to co właśnie jakiś mod napisał na czacie jest prawdą bo jak tak to rip xD
"[Mod] BeardBounce: Maybe its again a high overload of Requests on the Bots (its not your problem),it will be stopped in the next Days if we get the Captcha.
[Automated] Lose!"
@Vojak: Ja też właśnie zaspałem. Ogólnie myślę czy np. zielone by nie działały lepiej. Tam chyba mnożnik 14x jest więc teoretycznie nie trzeba by podbijać stawki co runde :D
@epll: spytałem na grupie bota o te captcha i okazuje się, że ma być tylko do wypłacania itemów a nie do każdej rundy losowania. W sumie byłoby to bardzo uciążliwe i zmniejszyłoby obroty.