Wpis z mikrobloga

No i tak to ku*wa jest. "Będziemy współpracować z prezydentem" zamieniło się w "PAD zgłosił projekty ustaw o których i my pieprzyliśmy całą kampanię, ale olejemy je na rzecz jednej obietnicy - 500 zł na dziecko".
Szałamacha powiedział dzisiaj, że obniżenie wieku emerytalnego nie w tym roku. Kilka dni temu mówił to o kwocie wolnej od podatku. Nie jestem naiwny, wiedziałem, że większości obietnic nie zrealizują, ale te główne o których mówili najwięcej, w każdym możliwym wywiadzie to już przypał... Czekam aż będą głosować nad tymi projektami w sejmie. Bardzo jestem ciekawy, jak się wytłumaczą i szczerze mam nadzieję, że opozycja im to porządnie wytknie (nawet żenujące PO+Nowoczesna).
I tak ku*wa jest. PAD oberwie za pierd***** niekonsekwencję rządu.
Sorry, wkurzony jestem, moi rodzice mega liczyli na obniżenie tego wieku.

#pis #sejm #polityka #4konserwy #rzad #szalamacha #duda #szydlo
  • 19
ale te główne o których mówili najwięcej, w każdym możliwym wywiadzie to już przypał... Czekam aż będą głosować nad tymi projektami w sejmie. Bardzo jestem ciekawy, jak się wytłumaczą i szczerze mam nadzieję, że opozycja im to porządnie wytknie (nawet żenujące PO+Nowoc


@whysooseriouss: troche beke mam z udzi , którzy mysleli ze wszystkie obietnice o ile zostana spełnione to stanie sie to w 1 roku w ktorym PIS odziedziczyl deficyt 54
@plumkajacy_kalafior: To mnie #!$%@? teraz totalnie. Tak można sie tłumaczyć jakby rząd i prezydent byliby z innych partii, ze ja chcialem, ale rząd zablokowal i na odwrót. A ze teraz i prezydent i rząd sa z pis to takie tłumaczenie jest śmieszne. To moze przed wyborami sie podzielili obietnicami, ze ja będę blokować wasze, a wy moje i wtedy nikt nie złamie swoich obietnic xD.