Wpis z mikrobloga

@jzs44: no to Wiedźmin to nie jest gra, która mi sprawia jakąkolwiek przyjemność i nie widzę żadnego powodu jej uruchamiania – a inni ludzie mało mnie w tej kwestii obchodzą. Jaki jest zatem inny powód uruchomienia gry wiedźmin?
@jzs44: Mam 3 darmowe gry w systemie Pasjans , Miny i Kolorowe Linie :) Na Wiedźmina już nie starczy czasu i szkoda mi pieniędzy na głupoty :) Jakąś grę lepszą sobie ściągnąłem ale nie wiem jak zainstalować bo spakowali tak że nie wiadomo jak się za to zabrać :) Daruje sobie narazie i tak niepotrzebna tylko sprawdzam jakie gry są na Linuxa nawet całkiem fajne za darmo. Jak do tej pory
@franekfm: spokojnie i bez nerwow( ͡° ͜ʖ ͡°) to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami. a tak serio to mi się podoba dużo funkcjonalności linuxa, tak brakuje mi właśnie większej ilości komercyjnego oprogramowania.
@czokowafelek: zobacz sobie playonlinux, bardzo dużo gier windowsowych zostało tam wrzuconych, a cała instalacja z dwukliku przebiega. po za tym steam tez poszerza swoją biblioteke