Wpis z mikrobloga

Joanna Lichocka (to ta "niezależna dziennikarka", która startowała z list PiS w Kaliszu) otrzeźwiała i dostrzega słuszność obaw UE o demokrację w Polsce?

Nope, to po prostu wpis sprzed rok i miesiąca, kiedy o zagrożeniu polskiej demokracji w Parlamencie Europejskim mówił PiS ;)

#polityka #pis #bekazprawakow #hipokryzja #ue #uniaeuropejska #neuropa #4konserwy
szyy - Joanna Lichocka (to ta "niezależna dziennikarka", która startowała z list PiS ...

źródło: comment_SHHp4OhRh2ra7lUbUDowCY4VpyCAH2Tw.jpg

Pobierz
  • 15
@szyy: ja bym jednak nei zrównywał sztucznie wykreowanego konfliktu w momencie kiedy to przegrało bitwe o trybunał który to samo chciało przejąć

do wyborów w których 20% głosów było niewaznych a wyników to cyba do tej pory nie ma z poszczególnych gmin ? xd
@szyy Serio, nie chcę się kłócić ale imo to są totalnie ine sprawy, zostali olani przez unie to pojechali do USA szukać wsparcia, nie bronię ich, sam uważam, że Macierewicz i Pawłowicz to takie same odpały jak Niesiołowski no ale bądźmy szczerzy, procedury w Smoleńsku i całe to dochodzenie to istna patologia.
@LordOfTheBananas "Wyczerpałeś już limit bezpłatnych artykułów w tym miesiącu" Adam mnie nie lubi, a ani razu nie wchodziłem na tą
@LordOfTheBananas Faktycznie ta wypowiedź nie była zbyt taktowna ale proszę Cię, myślę, że nawet Ty odczuwasz różnicę między nią a tym co wyczyniają teraz nasi "politycy" i "dziennikarze" ;/ jeśli mamy się kłócić to niezbyt aktualnie mam teraz czas uprzedzam ;/
@owN_: być może popełniono pewne błędy i komunikacja ze społeczeństwem była średnia, ale potem otwarta została strona z FAQ o Smoleńsku (swoją drogą zamknięta w drugim dniu rządów PiS z zakazem dla Laska stworzenia podobnej, pozdro) i tamtejsze wywody jak najbardziej mnie przekonały. Z resztą, wiele mówi fakt, że w zespole Laska byli eksperci od lotnictwa i stworzyli ten FAQ, zaś w zespole Macierewicza głównym ekspertem jest Binienda (człowiek od inżynierii
Faktycznie ta wypowiedź nie była zbyt taktowna ale proszę Cię, myślę, że nawet Ty odczuwasz różnicę między nią a tym co wyczyniają teraz nasi "politycy" i "dziennikarze" ;/ jeśli mamy się kłócić to niezbyt aktualnie mam teraz czas uprzedzam ;/


@owN_: Jaka jest różnica? PiS krytykuje opozycje za to, że skarżą się na Polskę na zachodzie, próbują wpłynąć na Polskę poprzez zagranicznych polityków itp. Podczas gdy robili dokładnie to samo -
rzep - > Faktycznie ta wypowiedź nie była zbyt taktowna ale proszę Cię, myślę, że naw...

źródło: comment_5FxEnZa6TDnh8fZKKFFJ9m8R3xnGH6Ol.jpg

Pobierz