Wpis z mikrobloga

Mircy, czy ktoś z Was ma w swojej piwnicy tron marki Nowy Styl o nazwie Nadir? Potrzebuję czegoś do siedzenia 8h+ dziennie co mi nie zepsuje tyłka i kręgosłupa oraz nie rozpadnie się w ciągu roku. Martwi mnie trochę brak możliwości zmiany kąta nachylenia samego oparcia i mam tu pewne wątpliwości. Czy ewentualnie jesteście w stanie polecić coś sensownego w segmencie cenowym 400 - 550zł?

#programowanie #dom #meble #pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 13
@niewiemjakichcenick Jeśli wygląd fotela nie musi być "prezesowy" to polecałbym inne fotele z ofert Nowy Styl. Ze strony: link fotele teoretycznie przystosowane do długiego korzystania. Mają regulację wysokości podłokietników, pochylenia oparcia itd. Jeżeli chodzi ogólnie o fotele z Nowgo Stylu to są godne polecenia, solidnie wykonane i nie powinny się rozpaść po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vasyl: Dzięki za link. Zafixowałem się na Nowy Styl właśnie dlatego że wstępnie wyczytałem sporo pozytywnych opinii.

@GwnBrz: Tak bardzo mnie nastraszyłeś, że zapobiegawczo powitam Cię w swojej #czarnolisto Poszukaj maści na ból dupy, może są jeszcze w noworocznej wyprzedaży.