Wpis z mikrobloga

ten koleś to nadaktor. Top 10. A chyba Numero Uno jeśli chodzi o szaleństwo.
Oglądałem ostatnio nowego Mad Maxa i każde zbliżenie na Hardy`ego pokazywało, jak idealnie pasowałby tam Gibson. Wczorajszy Braveheart to potwierdził. Jego "firmowe" szaleństwo w oczach, jego niepowtarzalne ukazywanie smutku, żalu, nienawiści, złości. Muzyki nie trzeba, nie trzeba specjalnie kadrować - byle było widać jego twarz i widz jest kupiony.
Szkoda, że jego prywatne życie wyrzuciło go poza śmietankę z najlepszymi filmami, ale to co po sobie pozostawi jest wystarczające.
#kuchniafilmowa #melgibson #aktorzy
g.....d - ten koleś to nadaktor. Top 10. A chyba Numero Uno jeśli chodzi o szaleństwo...

źródło: comment_YchiEPjOEQMNtLrAK4Cnxy3V1dP8Aprc.jpg

Pobierz
  • 21
@gwynebleid: INFORMACJA NIEPRAWDZIWA, DUPLIKAT, SPAM, ATAKUJE MNIE I INNE OSOBY!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio porównujesz Gibsona z czasów kręcenia Braveharta, do Hardiego obecnie? Gibson ma teraz 60 lat. Wiem, że magia kina, wiele można podkręcić, ale cała ta rozkmina, moim zdaniem jest bez sensu.
Waleczne Serce jest genialnym filmem, ale to przeszłość, nie przeniesiesz TEGO Gibsona do nowego MadMaxa, bo zwyczajnie nie da się
@Axelio: Biorąc pod uwagę, że w nowym MadMax - Mad Maxa jest niewiele, a jego linie dialogowe to głównie mruczenie i stękanie, to może i coś w tym jest :) Ale na złe temu filmowi nie wyszło zatrudnienie Hardiego
@pablosz5: ja nawet tego nowego mad maxa nie mam ochoty oglądać, ten film miał rację powstać w latach 80 lub maksymalnie 90 a nie #!$%@? tyle lat po premierze trójki i z totalnie inną obsadą i ekipą techniczną, to jest w ogóle coś innego, niekanonicznego
@pablosz5: maxa 1, 2 i 3 oglądałem niezliczoną ilość razy i jakoś ta nowa część w ogóle mnie do siebie nie ciągnie, jestem przeciwnikiem nowych filmów, tego nowego stylu, który jest pozbawiony klimatu, ma beznadziejnych aktorów, muzykę, scenerie i jeszcze CGI. Nie chce się zawieść i oglądać ten film
@Axelio: Yyy, ale słyszałeś, że nowy Mad Max jest perełką wśród odgrzewanych kotletów?
Serio, daj mu szansę, ale nie z takim nastawieniem, że kurde, muszę obejrzeć to dziadostwo, tylko przeznacz wyłącznie na ten film cały wieczór. Serio, na mnie - osobie która już rzyga tym co oferuje obecne kino akcji, MadM zrobił miłe wrażenie. Warto dać się zaskoczyć :)