Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, u części z Was pojawia się napis "nowy" na górnej belce, tuż przy logo. Nie martwcie się tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oznaczenie takie sugeruje, że przeniesieni zostaliście na nowy kod Wykopu, który obecnie jest w trakcie testów. Jest to zarówno informacja dla Was, by baczniej zwracać uwagę na wszystkie niespotykane dotąd błędy, jak i dla nas - że zgłaszany nam błąd dotyczy nowego kodu, a nie starego.

Na chwilę obecną zmiany dotyczą jedynie kodu, na tym etapie jeszcze za wcześnie na wprowadzanie nowości. Ale gdy tylko ukończymy ten etap, to kolejnym krokiem będą obiecywane zmiany w tagach (a więc moderacja tagów, możliwość samodzielnego ustawiania grafik i opisów w tagach, tagi autorskie i wiele, wiele innych rzeczy pozwalających Wam uatrakcyjnić Wasze tagi) - tego najbardziej nie mogę się doczekać! :-)


#nowywykop2016 #wykop #zmianynawykopie #wykopteam #bojowkaas
Pobierz a__s - Wykopowicze, u części z Was pojawia się napis "nowy" na górnej belce, tuż przy...
źródło: comment_ZCI09wbmGF668SNV5z4YKZnxIfQ0LWtD.jpg
  • 143
@a__s: Widzę, że wyświetla się na głównej, a już chciałem marudzić, że u mnie tylko halucynacje z niedożywienia, a nie "nowy" Wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Okej a kto będzie mógł ustawiać grafikę w tagach i moderować? Jak ustalicie właściciela taga?


@Vittu: W tagach autorskich taką możliwość będzie miał jedynie autor tagu, a więc osoba, która stworzyła tag. W tagach ogólnych moderatorów zawsze będzie kilku i to oni wspólnie będą decydowali o takich rzeczach.