Wpis z mikrobloga

Oj mirki będzie się działo, pierwszy wpis z #sprawadlalernera będzie największym wykop fejsem w historii tego korwinowego portalu.
Okazuje się że American Dream to bujda na resorach. Plan "od pucybuta do milionera" ma najmniejsze szanse ziścić się w... USA(!).
Krajem w którym złe okoliczności przed i po narodzinach najmniej wpływają na późniejsze życie i bogactwo oraz najłatwiej się wybić z najbiedniejszych 10% do najbogatszych 10% jest... Dania.
Tak, dobrze czytacie, nazwę "American Dream" należy zmienić na Danish Dream, bo to właśnie ten lewacki cerber, z największymi podatkami w Europie jest krajem w którym najłatwiej dojść od zera do milionera.

Prawaki, macie czas do niedzieli, prepare uranus.

#teaser
#neuropa
#polityka
#4konserwy
l.....r - Oj mirki będzie się działo, pierwszy wpis z #sprawadlalernera będzie najwię...

źródło: comment_Ivgg9da3I1pEj0UbT4WbmxXufANdRUCj.jpg

Pobierz
  • 45
nie będziesz mi mówił co mam robić lewaku


@Pherun: nie będziesz mi mówił czego nie będę ci mówił że masz robić prawaku


szykuj się na twarde i racjonalne argumenty w stylu:.................. ty lewaku, sprzedałeś się żydokomunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xianist:
będzie płacz porównywalny do tego kiedy kuc dowiedział się że Mikołaj nie istnieje a prezenty przynosi jego ojciec.
będzie płacz porównywalny do tego kiedy kuc dowiedział się że Mikołaj nie istnieje a prezenty przynosi jego ojciec.


@lerner: po takiej zapowiedzi szykuje popcorn, klawiaturę i wolny wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)