Wpis z mikrobloga

#grskiwychodzizprzegrywu

Dzień #25

Dobra wiadomość murki. Gryf odebrałem w końcu. Się prawie miecha naczekałem, bo wyszło 2 dyszki taniej. Cebula master lv 99. Chociaż i tak jestem niezbyt zadowlony, bo sprzedawca leciał lekko w luja, ale koniec końców się udało. Chociaż na alledrogo to już więcej kupował nie będę nic, bo to dziadostwo jest i sprzedający robią co chcą, alledrogo ma zaś na to wywalone.

Jutro się zapowiada dłuższy post siłowniany chyba. Będzie ćwiczone. Chociaż siłownia to w zasadzie dalej nieskończona - została do pospawania ławka, farmerki i parę innych pierdół. Będzie roboty jeszcze.

Poza tym dziś troszkę rozkminiłem o tym, jak by tu troszkę zarobić. Osiemnastka będzie się zbliżała z roku na rok, miesiąca na miesiąc, dnia na dzień. A po niej co? A no trzeba sobie będzie jakoś radzić. Ogarnąć kasę na to, tamto i sramto. Tak bez niczego zacząć to będzie bardzo trudno, to już teraz zacząć przygotowywać się trzeba.

Zatem oprócz tego, co teraz robię, czyli takie a'la korki z matmy, zacznę jeszcze w handel się bawić trochę bardziej i te sprawy ogółem. Celem pewnie będzie, żeby sobie tak około 5 koła zarobić do końca licbazy i odłożyć.

Myślę, że mam potencjalnie kilka nisz na rynku lokalnym, których nikt nie zaspokaja, więc czemu bym nie miał tego zrobić ja. Może coś grosza wpadnie.

Poza tym zdecydowałem zacząć bloga. I tak codziennie coś piszę na mirko, to w sumie mógłbym i na taki blog coś skrobać.

Domenę już mam, kupiłem sobie parę ładnych miechów temu za całe dziesięć złotych polskich i od tamtego czasu sobie tak leżała nieużywana.

Hosting ogarnie się darmowy najpewniej. Jakąś templatkę do używania wyklepię sam w ejdżtiemelu i ciesesie, myślę, że fajnie będzie.

Ogółem to za dużo dziś nie działałem poza tym myśleniem.

Także tego. W sumie nie taki zły dzień.

Chociaż minusik był taki jeden. Otóż nim jeszcze zacząłem swój tag, to jeden z mirków , którego pod jednym wpisem poznałem, który to miał też zacząć wychodzić z przegrywu w 2016, chyba wziął i usunął konto. Ciekawi mnie czy to konto to dlatego, że nie dał rady, czy też postanowił zerwać z mirko? Mam szczerą nadzieję, że to drugie. Trzymaj się cumplu.

Trzymajcie się ciepło mirki i działajcie.
Pozdrówki