Wpis z mikrobloga

#jd #ewoo
Też coś takiego dostaliście?
"Dear customer, we got the feedback from shipping company today that they have lost your parcel. We are so sorry to hear that! But we will take the responsibility to solve this problem. We now have too optional sulutions for you: 1. refund to you 2. send a GREY COLOR Letv X600 32G to you because the white color are out of stock. You can chooose one of the solutions. Again, we are sorry for the lost and thank you for your understanding. Waiting for your reply!"
  • 24
@spokens: tylko dopisz mu ze obowiązkowo ładowarka oryginalna + ich jd, deklaracja mniejsza oraz wysyłka inaczej zapakowana w celu uniknięcia vat. zawalił sprawę wiec niech nie plami swojego honoru dalej i spełni Twoje żądania. Pewnie poza oryginalną ładowarka więcej nic nie ugrasz ale nie zaszkodzi spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulStone: no no, sram i biore szarego, nie jest zły.
Tylko zdenerwował mnie majfrend, że przygrywa i rżnie głupa.
Mógł napisać, że mieli zbyt dużo zamowień i nie ogarniają, a nie ściemę z zaginioną przesyłką.

Miałem już od tygodnia track ID.
Podejrzewam, że tydzień temu wszystkim wkleił, na uspokojenie, ten sam tracking.
Zaczął wysyłać (tym co wysłał wkleił własciwy tracking), skończyły się białe i żeby uniknąć ewentualnych refundów napisał do wszystkich
@spokens: dokładnie szerloku, tak było na 1001% ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz jęk by napisał ze się skończyły i nie ma to by nakręciła się afera na jd ze sprzedają towar którego nie mają. a tak pełna profeska, wysłał, ukradli refund lub szary. hehe cwaniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spokens: nikt jeszcze nie dostał paczki z zaniżoną deklaracją, on tak pisze na odpier.piepsz się ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopisz mu żeby nie kitował jak kitajec tylko zrobił to i resztki honoru zachował. oni tam ponoć strasznie honorowi dlatego ci tak podpowiadam żebyś mu na honor wjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubala887: no, takie to nieprofesjonalne i denerwujące, że naiwniak codziennie pare razy sprawdzałem track ID:))) a tu nic:)
no ale tak jak napisali powyżej, majfrend chce zachować twarz.
Wg moich standardów bardziej profesjonalne byłoby napisanie prawdy, a nie ściemy z kurierem.
@spokens: idzie jakoś partial refund zrobić na jd (albo samym paypalu) za niedogodności jak już przyjdzie ten fon? Ileż można czekać. Zamówienie poszło pod koniec grudnia a on tego nawet nie wysłał...
@kubala887: zastanawiałem się nad tym. I czy to będzie uczciwe. Teoretycznie wyraziłeś zgodę na szary, więc towar będzie zgodny z zamówieniem. A czy za opóźnienie w przesyłce można żądać zwrotu... tego nie wiem. Można się przekonać:)
@spokens: No na alie by poszedł partial za niedotrzymanie deklarowanego czasu realizacji zamówienia. Tutaj nie wiem, bo to mój jedyny zakup na jd i pewnie chyba ostatni, bo strasznie ubogo wygląda ten serwis. Jakby miał 30dniowy czas realizacji zamówienia to bym nic nie mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bądźmy poważni. Nie może nami sprzedawca pomiatać. Potem napisze, że wysłał szary, da nam tracking i znowu nic
@Miecz12: w zeszly piątek pojawił się tracking. codziennie kilka razy sprawdzalem czy jest już jakies info na stronkach, a ten cwaniura sobie wymyślił po tygodniu taką oto ścieme:)
@Miecz12: najpierw, żeby był VAT musi to dojść:) a od miesiąca ani widu ani słychu:) w koncu paczka z szarym też może zaginąć, skoro z białym zaginęła to czemu z szarym nie może?:)