Wpis z mikrobloga

@Dudek89: Jakie problemy? Ja mam od środy i póki co nawet nie jest tak źle. Dużo plusów, szybkość działania taka sama jak WP8.1, a z problemów
- parę drobnych bugów w niektórych aplikacjach
-aplikacja Zdjęcia działa jak gówno i nie potrafi wczytać miniatur zdjęć które są na telefonie
-czasem wykrzaczają się niektóre procesy w tle (Messenger, WhatsApp) i z tych aplikacji przestają dochodzić powiadomienia i trzeba restartować telefon.
Jakby naprawić te
@Eau-Rouge: Telefon działa moim zdaniem wolniej jak na 8.1. To, że sie pojawi logo apki nie uznaję za jej odpalenie. Wznawianie aplikacji sms po kliknięciu w odebrany sms na belce #!$%@? mnie masakrycznie. Aplikacja zdjęcia tragiczna. Bateria - zawsze mi wystarczała na 2dni, obecnie 1 dzień.
@Dudek89: Aplikacje u mnie odpalają się nawet nieco szybciej niż na WP8.1 niektóre. A przede wszystkim, w przeciwieństwie do WP8.1 odpalają się zawsze, bo 8 regularnie stwierdzała że nie odpali jakiejś aplikacji i nie i #!$%@?. Z smsów nie korzystam praktycznie, więc tu nie wiem. Aplikacja zdjęcia działa i tyle mogę o niej powiedzieć. Bateria trzyma 2 dni, tak jak na WP8.1, z tym że tam chyba trochę więcej baterii mi
@Eau-Rouge: no to u mnie z 8.1 nie było problemu w ogole z aplikacjami. Bateria mi tutaj trzyma z 1 dzień, gdzie ja internet odpalam tylko jak chce coś sprawdzić. Długo i tak wytrzymałem z 10, poczekam na jakiejś kolejne buildy, bo z obecnego jestem mocno niezadowolony.
@Dudek89: Mój telefon jest połączony non stop z LTE, niemal nigdy nie wyłączam danych pakietowych, chyba że akurat pakiet się kończy i nie chce żeby mi go przeżarł telefon, wifi też jest włączone prawie cały czas, więc nawet jak nie jest podłączony to i tak telefon marnuje prąd na szukanie sieci. Nadal trzyma 2 dni. Wygląda na to ze u ciebie WP8.1 był ok a 10 trochę #!$%@? a u mnie