Wpis z mikrobloga

Mirasy właśnie z FB dowiedziałem się że moja ex nie mówiła mi prawdy dlaczego chce się rozstać, twierdziła że "nie wybieram między tobą a nim tylko między tobą a nikim" a na fejsiku dzisiaj już widziałem wpis jegomościa " ;*" na jej tablicy. Wiedziałem że piszą ze sobą sms'y ale nie sądziłem że w 2tyg po naszym rozstaniu już takie wiadomości będę sie sypać.

Rzućcie ciepłym słowem mireczki bo smutno bardzo :( Dalej ją kocham :((( 3 lata razem
#feels #logikarozowychpaskow
#zwiazki
  • 66
@Wildhero: No właśnie najgorsze że bardzo normalna dziewczyna, inteligenta, wygadana, z poczuciem humoru, pracowita. Do tańca i różańca. Moi rodzice bardzo ją lubili.
Teraz najbardziej się boję że ciężko będzie znaleźć taką wartościową :/
@magnevox: dlatego właśnie po rozstaniu nie powinno sie wchodzić na profile ex. jest taka super opcja na fb: przestań obserwować użytkownika. ja też po rozstaniu ciągle podglądałem ex i miałem ból dupy, że wrzucila fotkę z kolegą albo że wyszła do klubu z ex albo że dodała do znajomych bolca, o ktorego bylem zazdrosny, bo do niej pisal jak bylismy razem. ogarnij się kolego i za kilka miesięcy sie bedziesz z
mówiła że jak bym wtedy powiedział żeby z nim nie pisała to by przestała bo jej na mnie zależało


@magnevox: Nie daj sobie wmówić odpowiedzialności. Spotkałem się już z czymś takim i moim zdaniem ten tekst świadczy o tym, że laska jest słaba. Gdzieś w głębi ona wie, że postąpiła źle i próbuje się usprawiedliwić "też jesteś winny, bo mnie nie powstrzymałeś". Zakładam tutaj, że ten 'kolega' był kimś więcej jeszcze